Door Freek Jansen
Nieuws
- Pogacar profiteert van pechdag Jumbo-Visma
- Verstappen toont speciale helm voor Oostenrijkse Grand Prix
- Beste voetbalster ter wereld mist EK door gescheurde kruisband
- Ten Hag krijgt advies van Hasselbaink: ‘Verkoop Ronaldo, hij is niet blij’
- Dronken TT Assen-winnaar Bagnaia verliest macht over stuur op Ibiza
- Stokoude Koning van Sevilla gaat maar door en leidt Betis in Europa
- Inzaghi komt direct met slecht nieuws voor Onana
- ‘Ook Franse topclub hoopt Memphis te doen twijfelen over toekomst bij Barça’
- Jakobsen maakt excuses voor uitspraken over ritzege Groenewegen
- ‘De Ligt geeft jawoord aan Bayern München’
Ajax stunt en maakt werk van komst Ihattaren
- Geplaats op: 20 januari, 2022 9:54 am

Ajax is in gesprek met Mohamed Ihattaren over een overstap naar Amsterdam. De spelmaker heeft al een onderhoud gevoerd met hoofdtrainer Erik ten Hag.
De negentienjarige middenvelder vertrok afgelopen zomer naar Juventus, dat hem meteen verhuurde aan Sampdoria. Dat avontuur liep uit op een deceptie.
Tot Ihattaren definitief een nieuwe club heeft, doet hij er in het Olympisch Stadion onder leiding van Fysiomed alles aan om zo snel mogelijk fit te worden. Dat doet hij samen met Gerald Vanenburg, als techniektrainer verbonden aan Ajax. Eerder leek de middenvelder op weg naar FC Utrecht.
Ihattaren werd opgeleid door PSV, de club waarvoor hij ook debuteerde in het betaald voetbal. Afgelopen zomer vertrok de technicus uit Eindhoven.
Ajax is los van Ihattaren nog steeds op zoek naar een buitenspeler die direct inzetbaar is. De Amsterdammers stuiten zondagmiddag op PSV in het Philips Stadion.
vi.nl