César Azpilicueta heeft er toch voor gekozen om bij Chelsea te blijven. De Spaanse rechtsback werd al de hele zomer in verband gebracht met een transfer naar Barcelona, maar gaat in plaats daarvan zijn contract in Londen met twee jaar verlengen.
- ‘Regelrechte pr-ramp voor Ten Hag, hij zet zichzelf onder druk’
- PSV begint met uitwedstrijd aan cruciaal tweeluik met Rangers FC
- Van Bronckhorst na memorabele avond naar play-offs Champions League
- Tiesj Benoot (Jumbo-Visma) breekt nekwervel na aanrijding
- Surinaamse schaakteams verliezen van Costa Rica en Zuid-Afrika
- ‘Barcelona zwaait concurrent van De Jong uit’
- Williams wint na een jaar weer partij in enkelspel
- Mertens na transfer vier miljoen euro rijker: ‘Ik wil hier een legende worden’
- Inter geeft topverdiener Alexis Sánchez enorme ‘oprotpremie’ mee
- Corona-ophef na cricketwedstrijd: ’Djokovic mag Australië niet in, maar dit mag wel?’
‘Chelsea-boegbeeld Azpilicueta verrast en stelt Barcelona teleur’
- Geplaats op: 4 augustus, 2022 1:38 pm

Dat melden Engelse en Spaanse media donderdagmiddag. Het is een meevaller voor Chelsea na een zomer waarin het door toedoen van Barcelona al twee keer misgreep op de transfermarkt. Zowel vleugelaanvaller Raphinha als Sevilla-verdediger Jules Koundé verkoos een overstap naar de Catalanen boven eentje naar Chelsea.
Omdat ook Azpilicueta naar Camp Nou leek te verkassen, oriënteerden The Blues zich al op de komst van een nieuwe rechtsback. Denzel Dumfries was bijvoorbeeld in beeld als mogelijke versterking. De vraag is of dat zo blijft, nu Azpilicueta toch bij Chelsea blijft. De 32-jarige Spanjaard zou van de nieuwe eigenaar Todd Boehly te horen hebben gekregen dat hij niet mag vertrekken.
Als aanvoerder is Azpilicueta een bepalende speler bij Chelsea, waar hij al sinds 2012 onder contract staat. Azpilicueta had volgens Spaanse media de droom om nog eens in La Liga te spelen. De bij Osasuna opgeleide verdediger verliet zijn vaderland al in 2010 voor Olympique Marseille, maar stelt zijn terugkeer voorlopig dus nog even uit.
Alonso
Behalve Azpilicueta was ook Marcos Alonso deze zomer in beeld bij Barcelona. Het is nog niet duidelijk of de 31-jarige linksback de overstap wel gaat maken, al lijkt die kans nog steeds aanwezig. Chelsea is namelijk al bezig met het aantrekken van een vervanger. Marc Cucurella moet overkomen van Brighton & Hove Albion.
vi.nl