Chelsea is op zoek naar een centrale verdediger. De naam Matthijs de Ligt is daarbij gevallen als serieuze optie.
- Boetes en straffen voor zeven personen wegens racisme tegen Vinícius
- ‘Maldini botst met eigenaar en vertrekt bij AC Milan’
- GOAL: Messi wil wél naar Al-Hilal, maar komt met speciaal verzoek
- Tim van Rijthoven meldt zich met pijn in het hart af voor Libéma Open in Rosmalen: ‘Wilde niets liever dan mijn titel verdedigen’
- Nieuw avontuur voor Frank de Boer: Al-Jazira bevestigt komst voormalig bondscoach
- SVB: Uitslagen zondag 4 juni
- Inter-coach Inzaghi: angst voor moordenaars, niet voor voetballers
- Karim Benzema tekent daags na afscheid voor nieuwe club en gaat cashen
- Nieuw hoofdstuk in transfersaga Lionel Messi: vader duikt op in Barcelona
- Eindronde Nations League komt te vroeg voor Memphis
‘Chelsea heeft De Ligt in het vizier gekregen’
- Geplaats op: 23 juni, 2022 10:44 am

Met het (transfervrije) vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen richting La Liga heeft Chelsea een vacature in de achterhoede gekregen. De Londense club heeft volgens Sky Sports in De Ligt een serieuze kandidaat gevonden.
De Ligt, die naar verluidt een afkoopsom van 120 miljoen euro in zijn contract tot medio 2024 heeft staan, weet dat Juventus zijn verbintenis tussentijds wil verlengen. Maar de witte rook ontbreekt nog in Turijn, zo vertelde de international begin juni tegen de NOS. ‘Er worden momenteel gesprekken gevoerd en als het moment daar is, dan beslis ik of ik ga verlengen of dat ik verder wil kijken.’
Voor de verdediger zijn er naar verluidt meer clubs in de markt. De Oranje-international wordt ook in verband gebracht met Barcelona en Manchester United.
vi.nl