- Koeman mist Dest in bekerduel, maar heeft Messi terug: ’Hij is fris’
- Flinke straf Inter-coach Antonio Conte: twee duels schorsing en 20.000 euro boete
- Dylan Groenewegen kreeg strop opgestuurd na horrorcrash met Fabio Jakobsen
- Einde van tijdperk: Atalanta laat Gómez naar Spanje vertrekken
- PSV-trainer Roger Schmidt geschorst na tirade aan adres Bas Nijhuis
- ’Totale schuld FC Barcelona één miljard euro’
- Oud-Notch-speler Johnny ‘Bigidjo’ Adam overleden
- WHO: ’Geef olympische atleten géén voorrang bij vaccinatie’
- ’Advocaten hard aan het werk met nieuw contract Lewis Hamilton’
- Tom Brady (43) gaat op voor zijn tiende Super Bowl
Donkere wolken boven Gemenebestspelen 2022
- Geplaats op: 28 februari, 2017 11:32 am

Het is zeer de vraag of de Zuid-Afrikaanse stad Durban de Gemenebestspelen (Commonwealth Games) in 2022 kan organiseren. De stad komt geld te kort voor het vierjaarlijkse sportevenement, waar meer dan vijftig voornamelijk voormalige Britse koloniën aan meedoen.
,,Ik wil niet te hoge verwachtingen scheppen, want het ziet er niet goed uit. Als het geld er niet is, kunnen we het evenement niet organiseren”, zei de Zuid-Afrikaanse minister van Sport Fikile Mbalula.
Durban kreeg de organisatie van de Gemenebestspelen in 2015 toegewezen. De stad was ook de enige overgebleven kandidaat, omdat de Canadese concurrent Edmonton zich had teruggetrokken. Het zou voor de eerste keer zijn dat het sportevenement wordt gehouden in Afrika. De Commonwealth Games van 2018 vinden plaats in het Australische Gold Coast.
Bron: Ad.nl