- FC Barcelona voorlopig ook zonder Raphinha
- ’Ik kan met zekerheid zeggen dat ik het team zal verlaten’ Primoz Roglic bevestigt vertrek bij Jumbo-Visma
- Europe stretches Ryder Cup lead to 7 points over U.S.
- Defending champion Aces return to WNBA Finals, beat Wings to complete sweep
- Liberty beat Sun in Game 3 to take lead in WNBA semifinal series
- Tachana Dalger traint met nationale selectie Colombia
- Inhoud gegeven aan symboliek Olympische Spelen
- IGS niet afgelast, maar dreiging is reëel
- David Neres belangrijk voor Benfica in Portugese topper tegen FC Porto
- Barcelona is blunderende Sergio Ramos zeer dankbaar en grijpt koppositie
Geen wereldbeker zwemmen in Eindhoven
- Geplaats op: 22 maart, 2019 9:08 am

Waar de afgelopen twee jaar wel een wereldbekerwedstrijd zwemmen in Eindhoven plaatsvond, daar ziet de Nederlandse zwembond dit jaar af van de organisatie. Dit heeft de KNZB kenbaar gemaakt aan de FINA, de internationale bond.
,,De organisatie van een wereldbekerwedstrijd is financieel een flinke uitdaging”, zegt André Cats, technisch directeur van de KNZB in een verklaring. ,,Daarnaast staat het concept van wereldbekers binnen de FINA ter discussie. De FINA is de Champions Swim Series gestart, een serie wedstrijden die concurreert met de World Cups. Dat zorgt voor een onduidelijke positionering van de wereldbekerwedstrijden.”
Daarnaast, denkt Cats, dat de belangstelling gering zal zijn voor een World Cup kortebaan in een olympisch zwemseizoen. ,, Dit alles heeft ons doen besluiten om het niet te doen.”
Bron: ad.nl