Atlanta Braves-pitcher Kenley Jansen is voorlopig uitgeschakeld door hartritmestoornissen. De Braves hebben Jansen op de blessurelijst geplaatst. Hij zal tenminste 15 dagen niet in actie komen voor zijn ploeg.

Problemen met zijn hart blijven de 34-jarige Jansen achtervolgen. Bij zijn vorige club, LA Dodgers, stond hij daarom meerdere keren aan de kant. Jansen voelde zich niet goed voordat de Braves afreisden naar Philadelphia voor het duel met de Phillies.

Jansen is bezig aan zijn eerste seizoen bij de Braves. Hij kwam tot nu toe 32 keer in actie. Zijn teamgenoot Ozzie Albies zit ook nog in de lappenmand. Hij kampt met een breukje in zijn voet en heeft nog ruim een maand nodig om te herstellen.

DTSNV