- Boston Celtics valt door de mand, Miami Heat in NBA-finale tegen Denver Nuggets
- Mourinho en AS Roma kunnen Ajax grote dienst bewijzen
- Bayern strikt Rummenigge (67) voor opmerkelijke terugkeer
- Edwin van der Sar stopt bij Ajax: ’Ik ben op’
- De SARK herkiest haar eerste vrouwelijke voorzitter op de Jaarvergadering 2023
- Volgende rel op Roland Garros: politiek statement komt Djokovic mogelijk duur te staan
- River Plate baart opzien met opvallend detail in standbeeld clubicoon
- Nieuwe puntenstraf blijft Juventus bespaard, maar wel boete
- ‘Real Madrid pikt nieuwe spits op bij La Liga-degradant’
- Xavi: ‘Ik heb Messi gesproken over een terugkeer, de bal ligt nu bij hem’
Rashford heeft slecht nieuws voor Southgate en haakt af bij Engeland
- Geplaats op: 20 maart, 2023 4:39 pm

Marcus Rashford komt de komende interlandperiode niet in actie voor Engeland. De sterspeler van Manchester United heeft zich geblesseerd afgemeld bij bondscoach Gareth Southgate.
Rashford kreeg in het FA Cup-duel met Fulham een tik en is niet van de partij in de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Italië en Oekraïne. De 25-jarige aanvaller verkeerde in bloedvorm en scoorde dit seizoen al 27 keer voor United. Het wegvallen van Rashford is een flinke streep door de rekening van Southgate, die ook afzeggingen kreeg van Mason Mount en Nick Pope.
Mount is nog niet hersteld van een schaambeenblessure die hij vorige maand opliep, Pope raakte vrijdag geblesseerd tijdens het Premier League-duel met Nottingham Forest. Jordan Pickford is normaal gesproken de eerste doelman bij Engeland. De sluipost krijgt deze week concurrentie van Fraser Forster, die zeven jaar geleden zijn laatste interlands keepte.
vi.nl