QN Sport+ Television N.V.

Schema

Volledig speelschema WK 2014
Donderdag 12 juni
1 Groep A Brazilië Kroatië 17.00 uur, Sao Paulo
Vrijdag 13 juni
2 Groep A Mexico Kameroen 13.00 uur, Natal
3 Groep B Spanje Nederland
16.00 uur, Salvador
4 Groep B Chili Australië 19.00 uur, Cuiaba
Zaterdag 14 juni
5 Groep Colombia Griekenland 18.00 uur, Belo Horizonte
7 Groep Uruguay Costa Rica 21.00 uur, Fortaleza
8 Groep Engeland Italië 24.00 uur, Manaus
Zondag 15 juni
6 Groep C Ivoorkust Japan 03.00 uur, Recife
9 Groep E Zwitserland Ecuador 18.00 uur, Brasilia
10 Groep E Frankrijk Honduras 21.00 uur, Porto Alegro
11 Groep F Argentinië Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Rio de Janeiro
Maandag 16 juni
12 Groep G Duitsland Portugal 18.00 uur, Salvador
13 Groep F Iran Nigeria 21.00 uur, Curitiba
14 Groep G Ghana Verenigde Staten 24.00 uur, Natal
Dinsdag 17 juni
15 Groep H België Algerije 18.00 uur, Belo Horizonte
16 Groep A Brazilië Mexico 21.00 uur, Fortaleza
17 Groep H Rusland Zuid-Korea 24.00 uur, Cuiaba
Woensdag 18 juni
18 Groep B Australië Nederland
18.00 uur, Porto Alegre
19 Groep B Spanje Chili 21.00 uur, Rio de Janeiro
20 Groep A Kameroen Kroatië 24.00 uur, Manaus
Donderdag 19 juni
21 Groep C Colombia Ivoorkust 18.00 uur, Brasilia
22 Groep D Uruguay Engeland 21.00 uur, Sao Paulo
23 Groep C Japan Griekenland 24.00 uur, Natal
Vrijdag 20 juni
24 Groep D Italië Costa Rica 18.00 uur, Recife
25 Groep E Zwitserland Frankrijk 21.00 uur, Salvador
26 Groep E Honduras Ecuador 24.00 uur, Curitiba
Zaterdag 21 juni
27 Groep F Argentinië Iran 18.00 uur, Belo Horizonte
28 Groep G Duitsland Ghana 21.00 uur, Fortaleza
29 Groep F Nigeria Bosnië-Herzegovina 24.00 uur, Cuiaba
Zondag 22 juni
30 Groep H België Rusland 18.00 uur, Rio de Janeiro
31 Groep H Zuid-Korea Algerije 21.00 uur, Porto Alegre
32 Groep G Verenigde Staten Portugal 24.00 uur, Manaus
Maandag 23 juni
33 Groep B Australië Spanje 18.00 uur, Curitiba
34 Groep B Nederland
Chili 18.00 uur, Sao Paulo
35 Groep A Kameroen Brazilië 22.00 uur, Brasilia
36 Groep A Kroatië Mexico 22.00 uur, Recife
Dinsdag 24 juni
37 Groep D Italië Uruguay 18.00 uur, Natal
38 Groep D Costa Rica Engeland 18.00 uur, Belo Horizonte
39 Groep C Japan Colombia 22.00 uur, Cuiaba
40 Groep C Griekenland Ivoorkust 22.00 uur, Fortaleza
Woensdag 25 juni
41 Groep F Nigeria Argentinië 18.00 uur, Porto Alegre
42 Groep F Bosnië-Herzegovina Iran 18.00 uur, Salvador
43 Groep E Honduras Zwitserland 22.00 uur, Manaus
44 Groep E Ecuador Frankrijk 22.00 uur, Rio de Janeiro
Donderdag 26 juni
45 Groep G Verenigde Staten Duitsland 18.00 uur, Recife
46 Groep G Portugal Ghana 18.00 uur, Brasilia
47 Groep H Zuid-Korea België 22.00 uur, Sao Paulo
48 Groep H Algerije Rusland 22.00 uur, Curitiba
Vrijdag 27 juni
Rustdag
Zaterdag 28 juni
49 Winnaar groep A Tweede groep B 18.00 uur, Belo Horizonte
50 Winnaar groep C Tweede groep D 22.00 uur, Rio de Janeiro
Zondag 29 juni
51 Winnaar groep B Tweede groep A 18.00 uur, Fortaleza
52 Winnaar groep D Tweede groep C 22.00 uur, Recife
Maandag 30 juni
53 Winnaar groep E Tweede groep F 18.00 uur, Brasilia
54 Winnaar groep G Tweede groep H 22.00 uur, Porto Alegre
Dinsdag 1 juli
55 Winnaar groep F Tweede groep E 18.00 uur, Sao Paulo
56 Winnaar groep H Tweede groep G 22.00 uur, Salvador
Woensdag 2 juli
Rustdag
Donderdag 3 juli
Rustdag
Vrijdag 4 juli
57 Winnaar 49 Winnaar 50 22.00 uur, Fortaleza
58 Winnaar 53 Winnaar 54 18.00 uur, Rio de Janeiro
Zaterdag 5 juli
59 Winnaar 51 Winnaar 52 22.00 uur, Salvador
60 Winnaar 55 Winnaar 56 18.00 uur, Brasilia
Zondag 6 juli
Rustdag
Maandag 7 juli
Rustdag
Dinsdag 8 juli
61 Winnaar 57 Winnaar 58 22.00 uur, Belo Horizonte
Woensdag 9 juli
62 Winnaar 59 Winnaar 60 22.00 uur, Sao Paulo
Donderdag 10 juli
Rustdag
Vrijdag 11 juli
Rustdag
Zaterdag 12 juli
63 Plek 3/4 Verliezer 61 Verliezer 62 22.00 uur, Brasilia
Zondag 13 juli
64 Finale Winnaar 61 Winnaar 62 21.00 uur, Rio de Janeiro