QN Sport+ Television N.V.

Stand eerste klasse en komende speelronde

SVB

Het afgelopen weekeinde werd de eerste klasse competitie voortgezet.

De uitslagen:

Randjiet Boys                   – Boma Star                        0 – 0

Caravan                               – Botopasie        2 – 0       3 – 0
Graig Fonkel , Shivo Pansa en Inaldo Pansa scoorden voor Caravan.

 

Tammenga                        – West United   0 – 2       1 – 6
Ruben Starke scoorde voor Tammenga , Garvin Grant 5x en Maglon Gonsalves voor West United.

 

Papatam                             – Deva Boys        2 – 1       2 – 2
Jerome Anakaba en Starkie Andelie scoorden voor Papatam , Mugapio Milano voor Deva Boys.


ACoconut                           – KD                       4 – 1       6 – 1
Charlie Mando 2x , Ruben Treu 2x , Delano Vrede en Miquel Gatonie scoorden voor ACoconut , Quincy Pinas voor KD.

Voorwaarts                       – Inter Rica         1 – 0       2 – 0
Giovanni Cruden en Jual Pengel scoorden voor Voorwaarts.

 

De stand:

Nr Vereniging Gesp Gew Gel Verl Pnt V T
01 Boma Star 14 10 3 1 33 38 14
02 Acoconut 14 9 2 3 29 37 17
03 Deva Boys 14 9 2 3 29 36 22
04 Voorwaarts 14 9 2 3 29 24 23
05 Caravan 14 8 3 3 27 34 15
06 Botopasie 13 7 1 5 22 33 27
07 West United 13 5 1 7 16 27 28
08 KD 14 5 1 8 16 19 32
09 Inter Rica        14 2 4 8 10 14 19
10 Papatam 14 2 4 8 10 26 39
11 Randjiet Boys  14 2 3 9 9 16 34
12 Tammenga 14 2 0 12 6 18 56

                                                                                             

 De Topscorers:

Naam   Vereniging Dlp Naam   Vereniging Dlp
Garvin Grant West United 11 Jelany Djemesi Boma Star 10
Regillio Abiting Boma Star 10 Jerry Boldewijn Deva Boys 8
Bueno Wens Botopasie 8 Miquel Gatonie ACoconut 8
Evani Esperance Caravan 8      

 Op donderdag 06 maart 2014 wordt de eerste klasse competitie voortgezet.

Het schema:

Team A Team B Datum Lokatie Tijd
Botopasie Randjiet B Do.06 mrt NGVB 20.00u
Voorwaarts Deva Boys Za.08 mrt Voorwaarts 17.00u
ACoconut Caravan Za.08 mrt Brokopondo 16.30u
Papatam West United Za.08 mrt Albina 16.30u
Inter Rica Tammenga Za.08 mrt Moengo 16.30u
Boma Star KD Zo.09 mrt. Boma Star SC 16.30u