QN Sport+ Television N.V.

SVB uitslagen en standenlijst

Op zaterdag 23 maart j.l. werd de SVB/TELESUR EERSTE DIVISIE COMPETITIE voortgezet met de inhaalwedstrijd tussen Santos en Botopasi. Santos won met 3 – 1 na een 1 – 1 ruststand.

Alvaro Reingoud , Xaviero Perk en Franklin Singodikromo scoorden voor Santos , Oliver Poina voor Botopasi

De stand  :

NrVerenigingGespGewGelVerlPntVT
01Robinhood151230395311
02Inter Moengo T151140373714
03Leo Victor151212373917
04Transvaal14923293216
05SNL15915283526
06WBC15915283425
07PVV15825263524
08Broki14617193229
09Voorwaarts15546192420
10Notch15429141630
11Nishan 4214428142135
12ACoconut14419132740
13West United144010121727
14Papatam15211271951
15Santos1012751128
16Botopasi15111341553

De Topscorers:

NaamClubDlpNaamClubDlp
Garvey KwellingPVV15Renzo AkrosieSNL21
Giovanni DrentheWBC14Siffilion SoekhoeBroki13
Roxey FerRobinhood13Shorano MawieVoorwaarts9
Stefano RijsselRobinhood9

De komende week wordt de SVB bekercompetitie voortgezet. Het schema

Team ATeam BDatumTijdLokatie
Leo VictorSea BoysWo.27 maart19.00uDr.Ir.F.Essed
TransvaalWBCWo.27 maart21.00uDr.Ir.F.Essed
BotopasiWest UnitedZa.30 maart16.30uDr.Ir.F.Essed
BrokiSantosZa.30 maart18.30uDr.Ir.F.Essed
KDPapatamZon.31 maart16.30uDr.Ir.F.Essed
VoorwaartsInter WakieZon.31 maart18.30uDr.Ir.F.Essed
Real MurcieRobinhoodZon.31 maart16.30uPara

Op woensdag 03 april wordt een aanvang gemaakt met de tweede ronde van de SVB/TELESUR EERSTE DIVISIE COMPETITIE. Het schema:

Team ATeam BDatumTijdLokatie
SNLLeo VictorWo.03 april20.00uDr.Ir.F.Essed
VoorwaartsInter M.T.Vr.05 april20.00uDr.Ir.F.Essed
SantosPVVZa.06 april16.30uA.Pierkhan
West UnitedBotopasiZa.06 april16.30uL.Vriesde SC
NotchWBCZa.06 april16.30uR.Brunswijk
PapatamACoconutZon.07 april16.30uR.Brunswijk
TransvaalNishan 42Zon.07 april18.00uA.Kamperveen
BrokiRobinhoodZon.28 april16.30uA.Zichem SC

Vanwege deelname van Robinhood aan de CFU clubkampioensschappen is de wedstrijd Broki – Robinhood verschoven.