- Uitslag Intern Toernooi Judoclub Sonkei d.d. zaterdag 25 november 2023
- Zeker is Zeker Family Speurtocht 2023 – Plezier voor het Hele Gezin!
- Omar Khan verrassende bondscoach van Guyana: ‘Huh, bent u Nederlands? Hoe kan dat?’
- WK voetbal 2027 kan miljoenen meer opleveren dan eerdere EK’s
- Barça heeft captain Sergi Roberto terug, succesvolle operatie Gavi
- Herstelde PSV’ers Lang, Obispo en Mauro Júnior reizen ook mee naar Sevilla
- Cristiano Ronaldo laat gegeven strafschop terugdraaien na schwalbe
- Red Bull moet door dominantie Max Verstappen meer inschrijfgeld dan ooit betalen
- GRANT, AYTON LEAD THE TRAIL BLAZERS TO A 114-110 VICTORY OVER THE PACERS
- FORMER CLIPPERS JACKSON AND JORDAN CARRY NUGGETS PAST LOS ANGELES 113-104 WITHOUT JOKIC
SVB/TELESUR EERSTE DIVISIE uitslagen:
- Geplaats op: 17/02/2020
Voorwaarts – Leo Victor 0 – 1 0 – 2
Gilberto Cronie en Ilunga Eduards scoorden voor Leo Victor.
SNL – Transvaal 0 – 1 1 – 3
Dennis Doekoe scoorde voor SNL , Carlos da Silva , Vendi Finisie en Regillio Abiting voor Transvaal.
Inter Wanica – Inter M.T. 0 – 0
Notch – Robinhood 1 – 0 1 – 0
Farento Prika scoorde voor Notch.
West United – Broki 0 – 0 2 – 3
MaglonGonzalves en Denzel Etnel scoorden voor West United , Gilberto Eind 2x en Siffilion Soekhoe voor Broki.
Bintang Lahir – Santos 3 – 1 4 – 3
Gary Sordjo 3x en Vangelino Sastromedjo scoorden voor Bintang Lahir , Theodoor Dors 2x en Alvaro Reingoud voor Santos.
PVV – Acoconut 2 – 1 4 – 1
Garvey Kwelling 2x , Dimitrisco Huur en Renzo Akrosie scoorden voor PVV , Roche Maabo voor Acoconut.
De stand : per 17 februari 2020
Nr | Vereniging | Gesp | Gew | Gel | Verl | Pnt | V | T | DS |
01 | Robinhood | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 20 | 7 | 13 |
02 | Inter Moengo T | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 12 | 4 | 8 |
03 | Bintang Lahir | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 14 | 11 | 3 |
04 | Leo Victor | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 14 | 10 | 4 |
05 | Broki | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 19 | 13 | 6 |
06 | West United | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 12 | 10 | 2 |
07 | Transvaal | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 11 | 11 | 0 |
08 | PVV | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | 7 | 2 |
09 | Notch | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | 7 | 2 |
10 | SNL | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 7 | 14 | -7 |
11 | Voorwaarts | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 13 | 11 | 2 |
12 | Inter Wanica | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 10 | 16 | -6 |
13 | ACoconut | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 9 | 20 | -11 |
14 | Santos | 8 | 0 | 1 | 7 | 1 | 11 | 27 | -16 |
De Topscorers:
Naam | Club | Dlp | Naam | Club | Dlp |
Sifillion Soekhoe | Broki | 6 | Jevgen Sandar | Voorwaarts | 5 |
Romeo Kastiel | Inter M T | 5 | Giovanni Drenthe | Robinhood | 4 |
Alberto Wirjosemito | Bintang L | 4 | Jonas dos Santos | Notch | 4 |
Het schema van de negende speelronde
Team A | Team B | Datum | Tijd | Lokatie |
Leo Victor | Robinhood | Woe.19 febr. | 20.00u | A.Kamperveen |
Voorwaarts | PVV | Vr.21 febr. | 20.00u | A.Kamperveen |
Notch | Inter Wanica | Zat.22 febr. | 16.30u | R.Brunswijk |
West United | Inter M.T. | Zat.22 febr. | 16.30u | L.Vriesde SC |
Broki | Bintang Lahir | Zat.22 febr. | 16.30u | A.Zichem SC |
Santos | SNL | Zat.22 febr. | 16.30u | A.Pierkhan st |
Transvaal | ACoconut | Zon.23 febr. | 18.00u | A.Kamperveen |
Bron : SVB