QN Sport+ Television N.V.

UEFA Europa League: uitslagen en programma groepsfase

De groepsfase van de Europa League is in volle gang en hoewel er dit seizoen geen Nederlandse clubs deelnemen, is het een toernooi waar ook deze voetbaljaargang weer meer dan genoeg interessante ploegen in te zien zijn. De vijfde speelronde van de groepsfase staat voor de deur en de poulefase duurt tot half december. Bekijk hier de uitslagen, standen en complete speelschema.

Groep A
Bayer Leverkusen** 6-13
FC Zürich* 6-10
AEK Larnaca 6-5
Ludogorets 6-4

**) groepswinnaar
*) runner-up

AEK Larnaca – FC Zürich 0-1
Kololli

Ludogorets – Bayer Leverkusen 2-3
Keserü, Marcelinho; Havertz (2x), Thelin

FC Zürich – Ludogorets 1-0
Palsson

Bayer Leverkusen – AEK Larnaca 4-2
Alario (2x), Havertz, Brandt; Trickovski, Raspas

FC Zürich – Bayer Leverkusen 3-2
Marchesano, Domgjoni, Odey; Bellarabi (2x)

AEK Larnaca – Ludogorets 1-1
Larena; Lukoki

Ludogorets – AEK Larnaca 0-0

Bayer Leverkusen – FC Zürich 1-0
Jedvaj

Bayer Leverkusen – Ludogorets 1-1
Weiser; Marcelinho

FC Zürich – AEK Larnaca 1-2
Khelifi; Giannou, Trickovski

Ludogorets – FC Zürich 1-1
Swierczok; Odey

AEK Larnaca – Bayer Leverkusen 1-5
Catala; Kohr (2x), Alario (2x), Paulinho

Groep B
FC Salzburg** 6-18
Celtic* 6-9
RB Leipzig 6-7
Rosenborg BK 6-1

RB Leipzig – FC Salzburg 2-3
Dabbur, Haidara; Laimer, Poulsen; Gulbrandsen

Celtic – Rosenborg BK 1-0
Griffiths

FC Salzburg – Celtic 3-1
Dabbur (2x), Minamino; Edouard

Rosenborg BK – RB Leipzig 1-3
Jebali; Augustin, Konate, Cunha

RB Leipzig – Celtic 2-0
Cunha, Bruma

FC Salzburg – Rosenborg BK 3-0
Dabbur (2x), Wolf

Celtic – RB Leipzig 2-1
Tierney, Edouard; Augustin

Rosenborg BK – FC Salzburg 2-5
Minamino (3x), Gulbrandsen, Hovland (e.d.); Adegbenro, Jensen

Rosenborg BK – Celtic 0-1
Sinclair

FC Salzburg – RB Leipzig 1-0
Gulbrandsen

Celtic – FC Salzburg 1-2
Ntcham; Dabbur, Gulbrandsen

RB Leipzig – Rosenborg BK 1-1
Cunha; Reginiussen

Groep C
Zenit Sint-Petersburg** 6-11
Slavia Praag* 6-10
Girondins Bordeaux 6-7
FC Kopenhagen 6-5

Slavia Praag – Girondins Bordeaux 1-0
Zmrhal

FC Kopenhagen – Zenit Sint-Petersburg 1-1
Mak; Sotiriou

Zenit Sint-Petersburg – Slavia Praag 1-0
Kokorin

Girondins Bordeaux – FC Kopenhagen 1-2
Sankhare; Sotiriou, Skov

FC Kopenhagen – Slavia Praag 0-1
Matousek

Zenit Sint-Petersburg – Girondins Bordeaux 2-1
Dzyuba, Kuzyayev; Briand

Girondins Bordeaux – Zenit Sint-Petersburg 1-1
Kamano; Zabolotny

Slavia Praag – FC Kopenhagen 0-0

Girondins Bordeaux – Slavia Praag 2-0
De Préville, Koundé

Zenit Sint-Petersburg – FC Kopenhagen 1-0
Mak

Slavia Praag – Zenit Sint-Petersburg 2-0
Zmrhal, Stoch

FC Kopenhagen – Girondins Bordeaux 0-1
Briand

Groep D
Dinamo Zagreb** 6-14
Fenerbahçe* 6-8
Spartak Trnava 6-7
Anderlecht 6-3

Dinamo Zagreb – Fenerbahçe 4-1
Sunjic, Hajrovic; Neustädter; Hajrofic, Olmo

Spartak Trnava – Anderlecht 1-0
Oravec

Anderlecht – Dinamo Zagreb 0-2
Hajrovic, Gojak

Fenerbahçe – Spartak Trnava 2-0
Slimani (2x)

Spartak Trnava – Dinamo Zagreb 1-2
Ghorbani; Gavranovic, Orsic

Anderlecht – Fenerbahçe 2-2
Bakkali (2x); Frey, Kaldirim

Fenerbahçe – Anderlecht 2-0
Valbuena, Frey

Dinamo Zagreb – Spartak Trnava 3-1
Gojak, Kadlec (e.d.), Orsic; Chanturishvili

Fenerbahçe – Dinamo Zagreb 0-0

Anderlecht – Spartak Trnava 0-0

Dinamo Zagreb – Anderlecht 0-0

Spartak Trnava – Fenerbahçe 1-0
Yilmaz

Groep E
Arsenal** 6-16
Sporting Portugal* 6-13
Vorskla Poltava 6-3
FK Qarabag 6-3

Sporting Portugal – FK Qarabag 2-0
Raphael, Cabral

Arsenal – Vorskla Poltava 4-2
Aubameyang (2x), Welbeck, Özil; Chesnakov, Sharpar

FK Qarabag – Arsenal 0-3
Papastathopoulos, Smith-Rowe, Guendouzi

Vorskla Poltava – Sporting Portugal 1-2
Kulach; Monteiro, Cabral

Sporting Portugal – Arsenal 0-1
Welbeck

FK Qarabag – Vorskla Poltava 0-1
Kulach

Arsenal – Sporting Portugal 0-0

Vorskla Poltava – FK Qarabag 0-1
Abdullayev

Vorskla Poltava – Arsenal 0-3
Smith-Rowe, Ramsey, Willock

FK Qarabag – Sporting Portugal 1-6
Zoubir; Fernandes (2x), Diaby (2x), Dost, Nani

Arsenal – FK Qarabag 1-0
Lacazette

Sporting Portugal – Vorskla Poltava 3-0
Montero, Luís, Dallku (e.d.)

Groep F
Real Betis** 6-12
Olympiacos* 6-10
AC Milan 6-10
F91 Dudelange 6-1

F91 Dudelange – AC Milan 0-1
Higuaín

Olympiacos – Real Betis 0-0

AC Milan – Olympiacos 3-1
Cutrone (2x), Higuain; Guerrero

Real Betis – F91 Dudelange 3-0
Sanabria, Lo Celso, Tello

F91 Dudelange – Olympiacos 0-2
Torosidis, Fortounis

AC Milan – Real Betis 1-2
Cutrone; Sanabria, Lo Celso

Olympiacos – F91 Dudelange 5-1
Fortounis (2x), Torosidis, Christodoulopoulos, Hassan; Sinani

Real Betis – AC Milan 1-1
Lo Celso; Suso

Real Betis – Olympiacos 1-0
Canales

AC Milan – F91 Dudelange 5-2
Cutrone, Stelvio (e.d.) Calhanoglu, Borini, Schnell (e.d.); Stolz, Turpel

Olympiacos – AC Milan 3-1
Cissé, Fortounis, Zapata (e.d.); Zapata

F91 Dudelange – Real Betis 0-0

Groep G
Villarreal** 6-10
Rapid Wien* 6-10
Rangers FC 6-6
Spartak Moskou 6-5

Villarreal – Rangers FC 2-2
Bacca, Gerard; Arfield, Lafferty

Rapid Wien – Spartak Moskou 2-0
Timofeev, Murg

Spartak Moskou – Villarreal 3-3
Ze Luis (2x), Melgarejo; Ekambi, Fornals, Cazorla

Rangers FC – Rapid Wien 3-1
Morelos (2x), Tavernier; Berisha

Villarreal – Rapid Wien 5-0
Fornals, Ekambi, Barac (e.d.), Raba, Moreno

Rangers FC – Spartak Moskou 0-0

Rapid Wien – Villarreal 0-0

Spartak Moskou – Rangers FC 4-3
Melgarejo, Goldson (e.d.), Luiz Adriano, Hanni; Eremenko (e.d.), Candeias, Middleton

Spartak Moskou – Rapid Wien 1-2
Zé Luís; Muldur, Schobesberger

Rangers FC – Villarreal 0-0

Rapig Wien – Rangers FC 1-0
Ljubicic

Villarreal – Spartak Moskou 2-0
Chukwueze, Ekambi

Groep H
Eintracht Frankfurt** 6-18
Lazio* 6-9
Apollon Limassol 6-7
Olympique Marseille 6-1

Olympique Marseille – Eintracht Frankfurt 1-2
Ocampo; Gacinovic, Jovic

Lazio – Apollon Limassol 2-1
Luis Alberto, Immibole; Zelaya

Eintracht Frankfurt – Lazio 4-1
Da Costa (2x), Jovic, Kostic; Parolo

Apollon Limassol – Olympique Marseille 2-2
Markovic, Selaya; Payet, Luiz Gustavo

Olympique Marseille – Lazio 1-3
Payet; Wallace, Caicedo, Marusic

Eintracht Frankfurt – Apollon Limassol 2-0
Kostic, Haller

Lazio – Olympique Marseille 2-1
Parolo, Correa; Thauvin

Apollon Limassol – Eintracht Frankfurt 2-3
Zeleya (2x); Jovic, Haller, Gacinovic

Apollon Limassol – Lazio 2-0
Faupala, Markovic

Eintracht Frankfurt – Olympique Marseille 4-0
Jovic (2x), Luiz Gustavo (e.d.), Sarr (e.d.)

Lazio – Eintracht Frankfurt 1-2
Correa; Gacinovic, Haller

Olympique Marseille – Apollon Limassol 1-3
Thauvin; Maglica (2x), Stylianou

Groep I
Racing Genk** 6-11
Malmö FF* 6-9
Besiktas 6-7
Sarpsborg 08 6-5

Besiktas – Sarpsborg 08 3-1
Babel, Andía, Lens; Zachariassen

Racing Genk – Malmö FF 2-0
Trossard, Samatta

Sarpsborg 08 – Racing Genk 3-1
Mortensen (2x), Zachariassen; Trossard

Malmö FF – Besiktas 2-0
Erkin (e.d.), Rosenberg

Sarpsborg 08 – Malmö FF 1-1
Halvorsen; Vindheim

Besiktas – Racing Genk 2-4
Vagner Love (2x); Samata (2x), Ndongala, Pozuelo

Racing Genk – Besiktas 1-1
Berge; Quaresma

Malmö FF – Sarpsborg 08 1-1
Antonsson; Mortensen

Malmö FF – Racing Genk 2-2
Lewicki, Antonsson; Pozuelo, Paintsil

Sarpsborg 08 – Besiktas 2-3
Muhammed, Heintz; Lens (2x), Vágner Love

Racing Genk – Sarpsborg 08 4-0
Gano, Paintsil, Berge, Aidoo

Besiktas – Malmö FF 0-1
Antonsson

Groep J
Sevilla** 6-12
FK Krasnodar* 6-12
Standard Luik 6-10
Akhisar Belediyespor 6-1

Sevilla – Standard Luik 5-1
Banega; Djenepo; Vazquez, Ben Yedder (2x), Banega

Akhisar Belediyespor – Krasnodar 0-1
Claesson

Standard Luik – Akhisar Belediyespor 2-1
Emond, Djenepo; Ayik

Krasnodar – Sevilla 2-1
Pereyra, Okriashvili; Kabore (e.d.)

Sevilla – Akhisar Belediyespor 6-0
Mesa, Sarabia, Lukac (e.d.), Muriel, Promes, Mercado

Standard Luik – Krasnodar 2-1
Emond, Laifis; Ari

Akhisar Belediyespor – Sevilla 2-3
Manu, Ayik; Nolito, Muriel, Banega

Krasnodar – Standard Luik 2-1
Suleymanov, Wamberto; Carcela

Krasnodar – Akhisar Belediyespor 2-1
Gazinskiy, Ari; Serginho

Standard Luik – Sevilla 1-0
Djenepo

Akhisar Belediyespor – Standard Luik 0-0

Sevilla – Krasnodar 3-0
Ben Yedder (2x), Banega

Groep K
Dynamo Kiev** 6-11
Stade Rennes* 6-9
FC Astana 6-8
FK Jablonec 6-5

Stade Rennes – FK Jablonec 2-1
Sarr; Travnik; Ben Arfa

Dynamo Kiev – FC Astana 2-2
Tsygankov; Anicic; Garmash; Murtazaev

FC Astana – Stade Rennes 2-0
Zainutdinov, Tomasov

FK Jablonec – Dynamo Kiev 2-2
Hovorka, Travnik; Tsygankov, Garmash

Stade Rennes – Dynamo Kiev 1-2
Grenier; Kedziora, Buyalskyy

FK Jablonec – FC Astana 1-1
Povazanec; Pedro Henrique

FC Astana – FK Jablonec 2-1
Pedro Henrique, Postnikov; Lischka

Dynamo Kiev – Stade Rennes 3-1
Verbic, Mykolenko, Shaparenko; Siebatcheu

FC Astana – Dynamo Kiev 0-1
Benjamin Verbic

FK Jablonec – Stade Rennes 0-1
Grenier

Dynamo Kiev – FK Jablonec 0-1
Dolezal

Stade Rennes – FC Astana 2-0
Sarr (2x)

Groep L
Chelsea** 6-16
BATE Borisov* 6-9
MOL Vidi 6-7
PAOK Saloniki 6-3

PAOK Saloniki – Chelsea 0-1
Willian

MOL Vidi – BATE Borisov 0-2
Tuominen, Filipenko

Chelsea – MOL Vidi 1-0
Morata

BATE Borisov – PAOK Saloniki 1-4
Crespo (e.d.); Jaba (2x), Prijovic, Pelkas

Chelsa – BATE Borisov 3-1
Loftus-Cheek (3x); Rios

PAOK Saloniki – MOL Vidi 0-2
Huszti, Stopera

MOL Vidi – PAOK Saloniki 1-0
Milanov

BATE Borisov – Chelsea 0-1
Giroud

BATE Borisov – MOL Vidi 2-0
Signevich, Ivanic

Chelsea – PAOK Saloniki 4-0
Giroud (2x), Hudson-Odoi, Morata

MOL Vidi – Chelsea 2-2
Nego, Ampadu (e.d.); Willian, Giroud

PAOK Saloniki – BATE Borisov 1-3
Prijovic; Signevich (2x), Skavysh

Programma knock-outfase

17 december: loting kruisfinales
14 februari: kruisfinales, heenwedstrijd
21 februari, kruisfinales, return

22 februari: loting achtste finales
7 maart: achtste finales, heenwedstrijd
14 maart: achtste finales, return

15 maart: loting kwartfinales en halve finales
11 april: kwartfinales, heenwedstrijd
18 april: kwartfinales, return

2 mei: halve finales, heenwedstrijd
9 mei: halve finales, return

29 mei: finale, Olympic Stadium, Baku