QN Sport+ Television N.V.

Uitslagen en competitiestand eerste klasse SVB

Het afgelopen weekeinde werd de eerste klasse competitie voortgezet.

De uitslagen:

Botopasi                             – Randjiet Boys                2 – 0       5 – 1
Dennis Doekoe 2x , Ilunga Eduards 2x en Adillio Seedo scoorden voor Botopasie , Ivan Soebai voor Randjiet Boys.

Voorwaarts                       – Deva Boys                       2 – 0       3 – 0
Furgill van der Kamp 3x scoorde voor Voorwaarts.

Papatam                             – West United                   1 – 0       1 – 0
Starkie Andelie scoorde voor Papatam.

Inter Rica                            – Tammenga                      0 – 1       0 – 1

ACoconut                           – Caravan                            2 – 0       2 – 0

Boma Star                          – KD                                       2 – 0       4 – 2
Mitchel Kisoor , Jerrel Adensiba , Jelany Djemesie en Udo Akobe (ed) scoorden voor Boma Star , Quincy Pinas 2x voor KD.

 

De stand:

Nr Vereniging Gesp Gew Gel Verl Pnt V T
01 Boma Star 15 11 3 1 36 42 16
02 Acoconut 15 10 2 3 32 39 17
03 Voorwaarts 15 10 2 3 32 27 32
04 Deva Boys 15 9 2 4 29 36 25
05 Caravan 15 8 3 4 27 34 17
06 Botopasie 14 8 1 5 25 38 28
07 West United 14 5 1 8 16 27 29
08 KD 15 5 1 9 16 21 36
09 Papatam 15 3 4 8 13 27 39
10 Inter Rica 15 2 4 9 10 14 20
11 Randjiet Boys  15 2 3 10 9 17 39
12 Tammenga 15 3 0 12 9 19 56

                                                                                             

 

De Topscorers:

Naam   Vereniging Dlp Naam   Vereniging Dlp
Garvin Grant West United 11 Jelany Djemesi Boma Star 11
Regillio Abiting Boma Star 10 Virgill v.d.Kamp Voorwaarts 10
Bueno Wens Botopasie 8 Miquel Gatonie ACoconut 8
Evani Esperance Caravan 8 Jerry Boldewijn Deva Boys 8

Op zaterdag 15 maart 2014 wordt de eerste klasse competitie voortgezet met de inhaalwedstrijd tussen Botopasie en West United om 16.30u in het NGVB stadion.

Op woensdag 19 maart 2014 wordt de eerste klasse competitie voortgezet.

Het schema van de 16 e speelronde:

Team A Team B Datum Lokatie Tijd
Tammenga Boma Star Wo.19 mrt Dr.Ir.Essed st. 20.00u
Deva Boys Randjiet B. Do.20 mrt. Dr.Ir.Essed 20.00u
Papatam Botopasie Za.22 mrt. Albina 16.30u
ACoconut West Utd Za.22 mrt Brokopondo 16.30u
Caravan Inter Rica Za.22 mrt E.Blackman 16.30u
KD Voorwaarts Zo.23 mrt Ramkhelawan SC 16.30u