QN Sport+ Television N.V.

Uitslagen SVB – jeugdcompetitie

Het afgelopen weekeinde werd de SVB jeugdcompetitie voortgezet.

De uitslagen:

U-11 klasse:

Bintang Lair – TAS\19 4 – 0 8 – 1

Revuillio Samson 3x , Ilmarchio Bruno 2x , Kaleb Derby 2x , en Rodensio Pinas scoorden voor Bintang Lair , Shemar Jacobi voor TAS’19.

NSA – De Rest 2 – 0 4 – 0

Meguillio Tjon A Jong 2x , Junaad Madhar en Don Leroy Tirtaredja scoorden voor NSA.

Voorwaarts – Adonai 2 – 0 4 – 0

Jediah Finisie 2x , Oluchi Abena en Olumide Abena scoorden voor Voorwaarts.

ABSO – OASE 1 – 0 2 – 1

Serfino Kassels en Dilchano La Fleur scoorden voor ABSO , Stefan Bijkerk voor OASE.

AC Puwanani – Prekash 0 – 0 3 – 0

Christiano da Costa , Chenyl Mohan en Nikhil Jagernath(ed) scoorden voor AC Puwanani.

Happy Boys – Anubus Warrior 3 – 1 3 – 1

Ishaan Bhageloe , Chenil Bhieka en Aliem Tawiredja scoorden voor Happy Boys , Itamar Baino voor Anubus Warrior.

U-13 klasse:

ONA – De Rest 5 – 1 9 – 1

Khassa Harris 2x , Boiman Shonshonso 2x , Sjimarho Homoet , Shaif Kasnipan , Vince Kromoredjo , Xavie Tordjo en Gelvin Uttempe scoorden voor ONA , Ballano Battista voor De rest.

NSA – Leo Victor 6 – 0 7 – 0

Jeraino Ling 3x , Jurgano Damburg , Chamylo Kartosonto , Ismael Kemper ,en DamienRens scoorden voor NSA.

Robinhood – OASE 2 – 0 5 – 0

Shifraan Basarat 2x , Darrel Sijpenhof 2x en Desentiel Joekoe scoorden voor Robinhood.

Transvaal – Voorwaarts 3 – 1 3 – 1

Serfinjo Pinas 2x en Cenedu Bergstroom scoorden voor Transvaal , Ishaan Overman voor Voorwaarts.

U-15klasse:

Voorwaarts – Puwanani 2 – 2 4 – 4

Maglon Lindveld 2x , Bjorn Ost en Joel Tuinfort scoorden voor Voorwaarts , Damel Troenosemito 3x en Raoul Valies voor Puwanani.

Leo Victor – TAS 2 – 2 5 – 3

Triatcheno Drenthe 2x , Astrando Aletoe , Alvaro Keizerweerd en Joel Matabadal scoorden voor Leo Victor , Requile Menes , Shalton van der Kast en Justin Jackson scoorden voor Leo Victor.

Robinhood – OASE 2 – 2 6 – 2

Ravello Zijler 4x , Frederick Aleert 2x scoorden voor Robinhood , Jaheim Sairras en Ferron Esajas voor OASE.

Transvaal – NSA 0 – 2 2 – 2

Djaier Pryor 2x scoorde voor Transvaal , Patricio Aarland en Kenneth Banda voor NSA.

Broki – Happy Boys 1 – 1 4 – 1

Ricardo Madella 2x , Shefalmo Korendam en Fabian Pawiro (ed) scoorden voor Broki , Ignazio Kromosemito voor Happy Boys.

U-17 klasse:

ACoconut – PVV 2 – 2 3 – 2

Alonzo Fonkel 2x en Jair Finisie scoorden voor ACoconut ,Chivaro Wilkens en Gideon Riedewald voor PVV.

Leo Victor – Puwanani 3 – 0 5 – 0

Chivaro Dors 2x , Caio Pengel , Hennes Sampi en Gilliano Trustfull scoorden voor Leo Victor.

KD – TAS 1 – 0 2 – 0

Avaro Misidjan en Deunde Jozefzoon scoorden voor KD.

U-20 klasse:

Leo Victor – Happy Boys 1 – 0 2 – 0

Orsen Vrede en Brian Elshot scoorden voor Leo Victor.

WBC – Junior 2 – 0 5 – 0

Denzel Fleur 3x , Sivarino Wanabo en Jamar Kajuffa scoorden voor WBC.

PVV – Tahiti 1 – 0 2 – 1

Serviejeno Daniel en Shaquille Petrusi scoorden voor PVV ,Nevon Kentie voor Tahiti.

ACoconut – SNL 2 – 0 4 – 0

Ogalfio Schmidt , Georgely Kastiel , Tupac Finisie en Roche Maabo scoorden voor ACoconut.

Bron: SVB