QN Sport+ Television N.V.

Uitslagen van de jeugdcompetitie

Het afgelopen weekeinde werd de SVB jeugdcompetitie voortgezet.

De uitslagen:

U-9

Puwanani – Blue OASE 3 – 2 3 – 2

Ilaino Kompai , Ravier Saimoen en Jayliel Wekker scoorden voor Puwanani , Yaillio Tanawara en Migilcio Williams voor Blue OASE.

OASE – Adonai 1 – 0 2 – 0

Giddel Bribie n Joel Currie scoorden voor OASE.

Anubus Warrior – TAS 0 – 0 2 – 0

Kenneth Saiman en Damien Wattien scoorden voor Anubus Warrior.

Voorwaarts – ABSO 0 – 0 1 – 0

Dyavier Liesdek scoorde voor Voorwaarts.

U-11

Adonai – TAS’19 1 – 0 2 – 1

Divaldo Konoe en Fabiano Wills scoorden voor Adonai , Gabriel De Sousa Santos voor TAS’19

Puwanani – Anubus Warrior 1 – 1 3 – 1

Giorgio Lang 2x en Keith Chin A Hin scoorden voor Puwanani , Jahmil Clare voor Anubus Warrior.

Blue OASE – ONA 0 – 0 1 – 0

Rivaro Ardjopawiro scoorde voor Blue OASE.

Happy Boys – TAS 0 – 0

U-13

ONA – Happy Boys 2 – 0 2 – 0

Khassa Harris en Sjimarho Homoet scoorden voor ONA.

TAS – Voorwaarts 2 – 2 3 – 2

Justin Jackson 3x scoorde voot TAS , Genay Domini 2x voor Voorwaarts.

Transvaal – Leo Victor 1 – 0 2 – 0

Shemar van Engel en Cenedu Bergstroom scoorden voor Transvaal.

Puwanani – Boys/Napoli 2 – 1 6 – 1

Adenti taylor 3x , Treveno Foort , Stansio Finisie en Rodil Pika scoorden voor Puwanani , Cherokay Deekman voor Boys/ Napoli.

ABSO – Prekash 1 – 1 2 – 1

Gilliano Pinas 2x scoorde voor ABSO , Rewin Ori voor Prekash.

Adonai – OASE 2 – 1 5 – 1

Jerrek Nortan 2x , Virgill Galant , Daniel Giles en Iglaichiavero scoorden voor Adonai , Angunio Norah voor OASE.

U-15

Transvaal – AC Puwanani 9 – 0 14 – 1

Djaier Pryor 6x , Dejean Kamsi 3x , Fiegildo Abiaka , Dimitri Pinas , Shakur Wijngaarde en Morton Karyo(ed) scoorden voor Transvaal , Remecio Cheddi voorPuwanani.

Puwanani – Houttuin 2 – 2 2 – 2

Revillio Cayenni en Tizziano Landbrug scoorden voor Puwanani , Giorgio Djotaroeno en Jemilo Gazong voor Houttuin.

Robinhood – TAS 6 – 0 9 – 2

Frederik ALERT 3X , Ravello Zijler 3x , Samir Basarat , Jemaero Heye en Raviek Pryor scoorden voor Robinhood , Seciento Edeling en Justin Jackson voor TAS.

Leo Victor – ONA 2 – 2 6 – 2

Astrando aletoe 2x , Shavan Graaven , Alvaro Keizerweerd , Hotavio Kewal en Jamal Lodik scoorden voor Leo Victor , Raoul Hyslop en Jomario Watson voor ONA.

NSA – Voorwaarts 1 – 0 4 – 0

Ditrich Orban 2x , Kenneth Banda en Sohail Masram scoorden voor NSA.

U-17

Robinhood – ACoconut 2 – 1 5 – 2

Johnneton Deventer 3x , Timothy Biswane en Marcelinio Paulus scoorden voor Robinhood , Alonzo Fonkel en Ruben Mando voor ACoconut.

Leo Victor – Happy Boys 1 – 1 4 – 2

Rouche Asidan 2x , Chivaro Dors en Rodinhio Pinas(ed) scoorden voor Leo Victor , GIORNO Monsels 2x voor Happy Boys.

SNL – KD 0 – 0 3 – 2

Ramirez Akrosie , Idellio Asidan en Deunde Jozefzoon(ed) scoorden voor SNL , Serginho Atipa en Avaro Misidjan voor KD.

U-20

Transvaal – Robinhood 0 – 0

Tahiti – Broki 0 – 0 1 – 0

Nevon Kentie scoorde voor Tahiti , Cheraino Misiedjan voor Broki.

PVV – ACoconut 0 – 0 1 – 1

Sucker Nelson scoorde voor PVV , Ravanio Aloeboetoe voor ACoconut.

Tahiti – Flora 1 – 0 3 – 0

Nevon Kentie 3x scoorde voor Tahiti.

Voorwaarts – Jong Aurora 6 – 0 7 – 0

Denzinio Amintanie 5X en Quilliano Stedenburg 2x scoorden voor Voorwaarts.

Bron: SVB