QN Sport+ Television N.V.

Wedstrijden Fifa U-17 World Cup Chile 2015

Wedstrijdschema algemene ronde:

Groep A
Chile
Croatia
Nigeria
USA

Programma poule A:
17 oktober: Chile – Croatia (20:00 uur)
17 oktober: Nigeria – USA (17:00 uur)
20 oktober: Chile – Nigeria (20:00 uur)
20 oktober: USA – Croatia (17:00 uur)
23 oktober: USA – Chile (20:00 uur)
23 oktober: Croatia – Nigeria (20:00 uur)

Groep B
Engeland
Guinea
Brazil
Korea Republic

Programma Poule B:
17 oktober: Engeland – Guinea (16:00 uur)
17 oktober: Brazil – Korea Republic (19:00 uur)
20 oktober: Engeland – Brazil (17:00 uur)
20 oktober: Korea Republic – Guinea (20:00 uur)
23 oktober: Korea Republic – Engeland (17:00 uur)
23 oktober: Guinea – Brazil (17:00 uur)

Groep C
Australia
Germany
Mexico
Argentina

Programma Poule C:
18 oktober: Australia – Germany (16:00 uur)
18 oktober: Mexico – Argentina (19:00 uur)
21 oktober: Australia – Mexico (17:00 uur)
21 oktober: Argentina – Germany (20:00 uur)
24 oktober: Argentina – Australia (19:00 uur)
24 oktober: Germany – Mexico (19:00 uur)

Groep D
Belgium
Mali
Honduras
Ecuador

Programma Poule D:
18 oktober: Belgium – Mali (16:00 uur)
18 oktober: Honduras – Ecuador (19:00 uur)
21 oktober: Belgium – Honduras (17:00 uur)
21 oktober: Ecuador – Mali (20:00 uur)
24 oktober: Ecuador – Belgium (16:00 uur)
24 oktober: Mali – Honduras (16:00 uur)

Groep E
South Africa
Costa Rica
Korea DPR
Russia

Programma Poule E:
19 oktober: South Africa – Costa Rica (17:00 uur)
19 oktober: Korea DPR – Russia (20:00 uur)
22 oktober: South Africa – Korea DPR (17:00 uur)
22 oktober: Russia – Costa Rica (20:00 uur)
25 oktober: Russia – South Africa (19:00 uur)
25 oktober: Costa Rica – Korea DPR (19:00 uur)

Groep F
New Zealand
France
Syria
Paraguay

Programma Poule F:
19 oktober: New Zealand – France (17:00 uur)
19 oktober: Syria – Paraguay (20:00 uur)
22 oktober: New Zealand – Syria (17:00 uur)
22 oktober: Paraguay – France (20:00 uur)
25 oktober: Paraguay – New Zealand (16:00 uur)
25 oktober: France – Syria (16:00 uur)