- Uitslag Intern Toernooi Judoclub Sonkei d.d. zaterdag 25 november 2023
- Zeker is Zeker Family Speurtocht 2023 – Plezier voor het Hele Gezin!
- Omar Khan verrassende bondscoach van Guyana: ‘Huh, bent u Nederlands? Hoe kan dat?’
- WK voetbal 2027 kan miljoenen meer opleveren dan eerdere EK’s
- Barça heeft captain Sergi Roberto terug, succesvolle operatie Gavi
- Herstelde PSV’ers Lang, Obispo en Mauro Júnior reizen ook mee naar Sevilla
- Cristiano Ronaldo laat gegeven strafschop terugdraaien na schwalbe
- Red Bull moet door dominantie Max Verstappen meer inschrijfgeld dan ooit betalen
- GRANT, AYTON LEAD THE TRAIL BLAZERS TO A 114-110 VICTORY OVER THE PACERS
- FORMER CLIPPERS JACKSON AND JORDAN CARRY NUGGETS PAST LOS ANGELES 113-104 WITHOUT JOKIC
WHO: Olympische Spelen niet in gevaar door coronavirus
- Geplaats op: 14/02/2020

Wereldgezondheidsorganisatie WHO ziet geen reden de Olympische Spelen van Tokio af te gelasten of te verplaatsen vanwege het coronavirus. Die boodschap heeft het Internationaal Olympisch Comité (IOC) gekregen, meldde John Coates, hoofd van IOC’s coördinatiecommissie, vrijdag in Tokio.
De Spelen beginnen op 24 juli. In Japan zijn de gezondheidstests geïntensiveerd nadat er voor het eerst een met het virus besmet persoon is overleden en nieuwe gevallen, onder meer een dokter en een politie-agent, zijn gemeld. Coates meldde dat het IOC informeel te horen heeft gekregen dat er ‘geen reden is een noodplan te maken om de Spelen niet door te laten gaan of te verplaatsen’.
De uitbraak van het virus in de Chinese stad Wuhan heeft al tot tal van afgelastingen geleid van sportevenementen in China en enkele andere landen in het verre oosten. Daaronder waren olympische kwalificatietoernooien voor boksers en badmintonners die in China zouden worden gehouden.
Bron: Adsport