QN Sport+ Television N.V.

Schema 9e INTEGRA PORT SERVICES DP WORLD lidbonden toernooi

Schema 9e INTEGRA PORT SERVICES DP WORLD lidbonden toernooi
Eerste ronde:
Regio Oost:
Deelnemende Bonden en Clubs
Poule A Poule B
Kampioen Albina Real Bergi Semi kampioen Albina Jong Sportivo
Kampioen Commewijne Ellen Kampioen Meerzorg Nishaan42
Semi kampioen Meerzorg Jai Hind Sem kamp. Commewijne Zoelen
Semi kamp.Moengo Peto Kampioen Moengo TOK

Nr. Pl. Team A Team B Datum Tijd Locatie Uitslag
01 B Jong Sportivo Nishaan 42 Zo.23 mrt 14.00u Albina 1 – 3
02 A Real Bergi Jai Hind Zo.23 mrt 16.00u Albina 0 – 0
03 A Peto Ellen Zo.23 mrt 14.30u Moengo 2 – 3
04 B TOK Zoelen Zo.23 mrt 16.30u Moengo 2 – 0
05 B Jai Hind Peto Zo.30 mrt 15.00u Meerzorg
06 A Nishaan 42 TOK Zo.30 mrt 17.00u Meerzorg
07 B Zoelen Jong Sportivo Zo.30 mrt 14.30u Commewijne
08 A Ellen Real Bergi Zo.30 mrt 16.30u Commewijne
09 A Real Bergi Peto Zo.06 april 16.30u Albina
10 A Ellen Jai Hind Zo.06 april 16.30u Commewijne
11 B Nishaan 42 Zoelen Zo.06 april 16.30u Meerzorg
12 B TOK Jong Sportivo Zo.06 april 16.30u Moengo
Einde algemene ronde

Regio Zuid
Deelnemende Bonden en Clubs
Poule C Poule D
Kampioen Para Pijore Kampioen Domburg Redijk
Kampioen Brokopondo Real Cicerone Semi kampioen Brokopondo Tahitie
Semi kampioen Domburg Vasco Semi kampioen Para Paraguay

01 D Paraguay Redijk Za.22 mrt 16.00u Para 3 – 0
02 C Pijore V asco Za.22 mrt 18.00u Para 5 – 1
03 D Tahitie Paraguay Za.29 mrt 16.00u Brokopondo
04 C Real Cicerone Pijore Zo.30 mrt 16.00u Brokopondo
05 C Vasco Real Cicerone Za.05 april 16.30u Domburg
06 D Redijk Tahitie Zo.06 apr 16.30u Domburg

Regio Noord
Deelnemende bonden en clubs
Poule E Poule F
Kampioen NGVB Flora Kampioen KSB Massief
Semi kampioen KSB Real Spartaan Semi kampioen NGVB PVV
Semi kampioen SVCB Real Abena Ston Kampioen SVCB Inter Vlijt

01 E PVV Massief Zo.23 mrt 11.00u NGVB 6 – 0
02 F Flora Real Spartaan Zo.23 mrt 13.00u NGVB Uitg.
03 E Real Spartaan Real Abena Ston Zo.30 mrt 11.00u KSB
04 F Massief Inter Vlijt Zo.30 mrt 13.00u KSB
05 E Real Abena Ston Flora Zo.06 apr 11.00u SVCB
06 F Inter Vlijt PVV Zo.06 apr 13.00u SVCB

Regio Midden:
Deelnemende Bonden en Clubs
Poule G Poule H
.Kampioen LSO Eendracht Kampioen WSO Inter Kaya
Semi kampioen WSO FTN Semi kampioen LSO Vredenburg Star
Kampioen LSB Jong Rambaan Kampioen SOLO Amardeep
Semi kampioen SOLO Inter Milaan Semi kampioen LSB Flamingo

01 H Flamingo Vredenburg Star Za.22 mrt 16.30u LSB 1 – 1
02 G Jong Rambaan Eendracht Zo.23 mrt 11.00u LSB 3 – 0
03 G Inter Milaan FTN Zo.23 mrt 16.00u SOLO 2 – 1
04 H Amardeep Inter Kaya Zo.23 mrt 18.00u SOLO 2 – 1
05 G Eendracht Inter Milaan Zo.30 mrt 11.00u LSO
06 H Vredenburg St Amardeep Di.01 april 20.00u LSO
07 H Inter Kaya Flamingo Za.29 mrt 16.30u WSO
08 G FTN Jong Rambaan Zo.30 mrt 13.30u WSO
09 G Jong Rambaan Inter Milaan Zo.06 apr 11.00u LSB
10 G Eendracht FTN Zo.06 apr 11.00u LSO
11 H Inter Kaya Vredenburg St Zo.06 apr 15.30u WSO
12 H Amardeep Flamingo Zo.06 apr 15.30u SOLO

Regio West
Deelnemende Bonden en Clubs
Poule I Poule J
Kampioen Saramacca Real Saramacca Semi kampioen Saramacca Fortuna
Semi kampioen Coronie Flamingo Kampioen Coronie The Rightous Brothers
Semi kampioen Nickerie Perkash Kampioen Nickerie De Ster
Kampioen Wageningen Corinthiers Semi kampioen Wageningen Tuna

01 1 Flamingo Real Saramacca Za.22 mrt 16.30u Coronie 2 – 4
02 J The Rightous Br. Fortuna Zo.23 mrt 11.00u Coronie 0 – 0
03 J Tuna De Ster Za.22 mrt 16.30u Wageningen 0 – 4
04 I Corinthiers Perkash Zo.23 mrt 16.30u Wageningen 3 – 2
05 J Fortuna Tuna Za.29 mrt 16.30u Saramacca
06 I Real Saramacca Korinthiers Zo.30 mrt 16.30u Saramacca
07 J De Ster The Rightous Br. Za.29 mrt 16.30u Nickerie
08 1 Perkash Flamingo Zo.30 mrt 16.30u Nickerie
09 I The Rightous Br Tuna Za.05 apr 16.30u Coronie
10 I De Ster Fortuna Za.05 apr 16.30u Nickerie
11 J Real Saramacca Perkash Zo.06 apr 16.30u Saramacca
12 J Korinthiers Flamingo Zo.06 apr 16.30u Wageningen

Halve finale 13/14 april en 19 april

Finaleronde:
26/27 april
03/04 mei
10/11 mei
17/18 mei
24/25 mei
31 mei Finale wedstrijden

Tussen 04 en 11 juni promotie / degradatie wedstrijden nr.3 lidbonden /