QN Sport+ Television N.V.

SVB uitslagen en standenlijst

Voetbal

Het afgelopen weekeinde werd de hoofdklasse competitie voortgezet.

De uitslagen:

Leo Victor                  – Robinhood              0 – 0   1 – 1
Furgill Lie A Kwie scoorde voor Leo Victor , Cerezo Bodjie voor Robinhood.

SNL                            – Excelsior                 1 – 0   1 – 2
Donovan Loswijk scoorde voor SNL , Virgill Najoe 2x voor Excelsior.

Boskamp                   – Transvaal                1 – 0   1 – 1
Leandro Sampake scoorde voor Boskamp , Miquel Darson voor Transvaal.

Inter M.T.                    – Takdier Boys           1 – 1    3 – 1
Patrick Jimmy , Jungelo Brunswijk en Giovanni Waal scoorden voor Inter M.T. , Sirano Amoeferie voor Takdier Boys.

De stand  :

Nr Vereniging Gesp Gew Gel Verl Pnt V T
01 Inter MT 14 10 2 2 32 28 14
02 Excelsior 15 10 2 3 32 35 23
03 Leo Victor 16 8 5 3 29 35 17
04 WBC 15 8 4 3 28 39 18
05 SNL 16 5 4 7 19 26 32
06 Boskamp 16 5 3 8 18 27 36
07 Notch 15 4 5 6 17 22 25
08 Transvaal 15 4 5 6 17 16 23
09 Takdier Boys 16 4 3 9 15 21 29
10 Robinhood 16 0 5 11 5 16 47

De Topscorers:

Naam Club Dlp
Gregory Righters WBC 14
Virgill Najoe Excelsior 13
Clyde Riedewald Boskamp 13
Melvin Valies Takdier B 12
Ailton Paiva Excelsior 12

Op woensdag 09 april 2014 wordt de hoofdklasse competitie voortgezet met de laatste wedstrijd van de 16e  speelronde.

Het schema:

team A Team B Datum Tijd Lokatie
WBC Notch Wo.09 april 20.00u A.Kamperveen

De uitslagen van de eerste klasse competitie van het afgelopen weekeinde:

Deva Boys                           – Caravan             0 – 1       2 – 1
Mughapio Milano en Miquel Fikki scoorden voor Deva Boys , Vahid Vinisie voor Caravan.

Boma Star                           – Botopasi            1 – 2       1 – 5
Roche Emanuelson scoorde voor Boma Star , Dennis Doekoe 2x , Adillio Seedo , STEVEN Dima en Bebeto Odang voor Botopasie.

ACoconut                            – Tammenga       2 – 0       3 – 1
Rafael Siesa , Derrick Corrinde en Ruben Treu scoorden voor ACoconut , Vernon Velantie voor Tammenga.

Papatam                              – Randjiet Boys  2 – 1       5 – 2
Jerome Anakaba 2x , Starkie Andelie 2x en Eric Sawme scoorden voor Papatam , Lendt Kodjo en Gillian Maatrijk voor Randjiet Boys.

Voorwaarts                        – West United    1 – 0       1 – 2
Magill Homoet scoorde voor Voorwaarts , Garvin Grant en Dirk Esajas voor Voorwaarts.

KD                                          – Inter Rica                          0 – 0

De stand:

Nr Vereniging Gesp Gew Gel Verl Pnt V T
01 Boma Star 18 13 3 2 42 53 23
02 ACoconut 17 11 2 4 35 32 30
03 Voorwaarts 18 11 2 5 35 32 30
04 Botopasie 17 11 1 5 34 47 32
05 Deva Boys 18 10 4 4 34 40 28
06 Caravan 18 9 3 6 30 38 21
07 West United 17 6 1 10 19 32 35
08 Papatam 17 4 5 8 17 38 47
09 KD 18 5 2 11 17 24 41
10 Inter Rica 18 3 6 9 15 16 21
11 Randjiet Boys 18 3 4 11 13 22 46
12 Tammenga 18 3 1 14 10 28 73

De Topscorers:

Naam   Vereniging Dlp
Jelany Djemesi Boma Star 16
Garvin Grant West United 14
Dennis Doekoe Botopasie 12
Regillio Abiting Boma Star 11
Virgill v.d.Kamp Voorwaarts 11

Op woensdag 09 april 2014 wordt de eerste klasse competitie voortgezet.

Het schema:

Team A Team B Datum Lokatie Tijd
Randjiet Boys Tammenga Wo.09 april Dr.Ir.Essed 20.00u
Botopasie Voorwaarts Do.10 april NGVB 20.00u
KD Caravan Za.12 april Ramkhelawan 16.30u
West United Deva Boys Za.12 april L.Vriesde SC 16.30u
Boma Star Papatam Za.12 april Boma Star SC 16.30u
Inter Rica ACoconut Za.12 april Moengo st. 16.30u