Gudelj geen prioriteit voor PSV

Technisch manager Marcel Brands van PSV heeft nuchter gereageerd op de aanstaande transfer van AZ-middenvelder Nemanja Gudelj naar Ajax. Gudelj stond hoog op het lijstje bij PSV als potentiële opvolger van Georginio Wijnaldum, van wie wordt verwacht dat hij komende zomer wordt getransfereerd. „Maar op dit moment hebben we geen middenvelder nodig. Zo lang we geen middenvelders verkopen, gaan we niet de markt op”, aldus Brands. Prioriteit nummer één voor PSV is op dit moment het vastleggen van de huurlingen Nicolas Isimat-Mirin en Karim Rekik. Bij de van AS Monaco gehuurde Fransman volgt Brands eenzelfde traject als eerder met Andres Guardado. De gesprekken met de speler zijn positief verlopen.

„Nicolas heeft aangegeven te willen blijven en we weten wat hij nu verdient. Daar kunnen we aan voldoen”, aldus Brands, die in afwachting is van de uitkomst van een overleg tussen de agent van Isimat-Mirin en zijn eigenlijke werkgever.

De situatie van Rekik ligt gecompliceerder, omdat de plannen van Manchester City met de verdediger niet duidelijk zijn. Voor dit seizoen kreeg PSV pas halverwege augustus het groene licht om Rekik nog een jaar te huren. Zo lang gaat de Eindhovense club dit jaar niet wachten.

A-junioren-trainer Pascal Jansen, die eerder werkzaam was bij onder meer Vitesse en Sparta, wordt doorgeschoven naar het in de Jupiler League uitkomende Jong PSV, waar hij Darije Kalezic gaat opvolgen. De Bosniër is een belangrijke kandidaat om Ernest Faber op te volgen als assistent van hoofdtrainer Phillip Cocu.

Share article

Latest articles