76’ers blijven verliezen, pizza’s blijven duur

Het is tot nu toe niet het seizoen van de Philadelphia 76’ers. VeertienĀ NBA-wedstrijden gespeeld, veertienĀ verloren. Dat zijn geen cijfers waar de spelers en fans blij van worden. En nu beginnen zelfs sponsoren te twijfelen of de 76’ers überhauptĀ nog wel gaan winnen.

Die sponsor is Papa John’s, een nationaleĀ pizzaketen. In oktober werd de actie “Sixers win, you win” gelanceerd. Zouden de 76’ers winnen, dan konden de fans de dag daarna pizza’s bestellen met 50 % korting. Een probleem dus: de 76’ers wonnen niet. En de fans betaalden deĀ volle mepĀ voor hun slice pepperoni.

De marketingafdeling van Papa John’s moest opnieuwĀ aan de slag. Afgelopen weekend werd de actie aangepast: als de 76’ers thuisĀ 90 punten of meer scoren, danĀ kunnen de fans hun pizza voor de helft van de prijs meenemen.

Vanavond spelen de 76’ers thuis tegen de Brooklyn Nets. Het is voor iedereen inĀ Philadelphia en omstreken te hopen dat de magen morgen met pizzaĀ zijnĀ gevuld. Met korting, uiteraard.

nos.nl

Share article

Latest articles