Gerardo Seoane, de trainer van Feyenoord-tegenstander Young Boys, heeft een dag voor het duel met de Rotterdammers de aandacht op zich gevestigd met een opmerkelijke uitspraak.
„Ik denk dat Feyenoord agressiever en robuuster verdedigt dan Ajax”, aldus de Zwitserse trainer, die duidelijk niet op Teletekst-pagina 819 heeft gekeken.
Feyenoord staat in de Eredivisie op een teleurstellende tiende plaats, met slechts 19 gemaakte goals en maar liefst 18 geïncasseerde treffers. Ajax is koploper met 31 treffers voor en 7 tegen.
„In de aanval is Feyenoord wél zwakker dan Ajax”, zo ging Seoane verder op de persconferentie vooruitblikkend op het Europa League-duel van donderdag.
„Feyenoord probeert te voetballen. Ik herken de Nederlandse speelstijl, met snelle en behendige spelers op de vleugels. Het is bovendien een team dat de bal graag naar voren speelt en de wedstrijd probeert te beheersten.”
Toch geeft Seoane zijn ploeg een goede kans tegen de Rotterdammers. „De spelers hebben nog tijd nodig om de ideeën van trainer Jaap Stam toe te passen. Ik denk dat onze teams aan elkaar gewaagd zijn.”
Voor Feyenoord wacht drie dagen na het duel met Young Boys een clash met Ajax in de Johan Cruijff ArenA.
Telesport


