Binnen zeer korte tijd wordt de veelbelovende middenvelder Bryan Elshot geopereerd aan zijn geblesseerde knie. Het is langer dan een jaar geleden dat de oud-Leo Victor speler op de training geblessseerd raakte en op dit verlossende moment heeft moeten wachten. Elshot geeft aan dat het een enorme stressperiode is geweest voor hem, gezien voetballen geen optie meer was. Heel vaak werd hem beloofd dat hij gauw geholpen zou worden, maar hij had ook vaak het idee dat hij van het kastje naar de muur werd gestuurd.vGedurende de trainingen van de Natio mag Elshot wel meedoen met de warming-up.
Elshot beseft dat door zijn operatie er een revalidatie periode volgt van op zijn minst 6 maanden; hij betreurt het feit dat hij het ABCS-toernooi met Suriname misloopt, maar blijft positief gestemd. Elshot heeft de droom om Suriname op de Concacaf Gold Cup te vertetgenwoordigen nog lang niet uit zijn hoofd gezet.
De vertrekdatum staat ingesteld op woensdag 9 december en verwacht wordt dat hij biinen de komende 10 dagen op de operatietafel moet.


