’FC Barcelona kan Memphis op tijd inschrijven voor La Liga’

Het lukt FC Barcelona om Memphis Depay op tijd in te schrijven voor La Liga. Dat meldt de Spaanse sportkrant Mundo Deportivo. Dat betekent dat de Nederlandse international zondagavond gewoon kan meedoen in het eerste competitieduel van de Catalanen tegen Real Sociedad. Ook Eric Garcia heeft groen licht gekregen.

Het inschrijven van Memphis en de andere aanwinsten van FC Barcelona heeft de nodige voeten in aarde vanwege de enorme schuldenlast waaronder de Catalanen gebukt gaan.

 

Dat was ook de reden waarom Lionel Messi niet bij de club van Ronald Koeman kon blijven. Op grond van de regelgeving van La Liga mocht FC Barcelona geen nieuw lucratief contract voor hem fsluiten.

Voor Memphis zou er nu wel genoeg financiële ruimte zijn om hem op tijd in te schrijven voor het begin van het Spaanse voetbalseizoen.

Telesport

Share article

Latest articles