Lewis Hamilton zegt dat zijn werkrelatie met teamgenoot Valtteri Bottas ‘beter dan ooit tevoren’ is. Hij geeft aan dat hij gesprekken heeft met Mercedes over zijn teamgenoot voor 2022, maar weet ook dat het aan teambaas Toto Wolff en het Mercedes-bestuur is om het besluit te nemen.
De coureurs zijn weer terug van vakantie, maar nog altijd zijn dezelfde vraagtekens van voor die zomerstop aanwezig. Deze zomerstop zou bij Mercedes de knoop doorgehakt worden over de teamgenoot van Hamilton voor 2022, maar zowel Valtteri Bottas als George Russell wilde vandaag geen uitsluitsel geven over zijn toekomst. Bottas gaf recentelijk wel aan dat Hamilton hem verteld had dat hij hem graag als teamgenoot houdt, al heeft Russell ook nog goede kansen als Mercedes-junior, die zich bij Williams goed bewijst. Hamilton zelf zegt wel gesprekken te hebben met teambaas Toto Wolff over dat tweede zitje, maar weet ook dat hij er uiteindelijk niet over gaat, maar het bestuur van het team.
Bottas zelf wilde vandaag bij de persconferentie dus nog niks prijsgeven, al was hij wel in voor een verwarrend dolletje met de media. “Er is geen nieuws momenteel. Nog niet”, aldus Bottas, om er gniffelend aan toe te voegen: “Misschien weet ik iets, misschien niet. Niets om met jullie te delen in ieder geval.”
Bron:Formule1.nl



