PSV laat maandag weten dat de schade aan de knie van Georginio Wijnaldum mee lijkt te vallen. De Eindhovense club liet de middenvelder eerder op de dag een MRI-scan ondergaan, omdat het bezorgd was over de staat van zijn knie. Zaterdag haakte Wijnaldum af bij de training van Nederland, nadat hij al een paar dagen last had.
Zijn club laat nu weten dat er irritatie is rondom het gewricht. āBij aanvullend onderzoek zijn geen aanwijzingen voor beschadigingen aan het licht gekomen. Blessure moet met rust en aangepaste training herstellen, zijn inzetbaarheid wordt van dag-tot-dag beoordeeldā, aldus PSV in een statement op de clubwebsite.
Mogelijk kan trainer Phillip Cocu zijn aanvoerder komend weekend nog niet inzetten in de wedstrijd tegen AZ. PSV staat bovenaan in de Eredivisie met achttien punten uit acht wedstrijden. Wijnaldum begon in alle duels tot nu toe in de basis.
voetbalzone.nl


