De ploeg van Jaw Jaw is het SVB Lidbondentoernooi sterk gestart. De kampioen van de Sportorganisatie Leidingen en Omgeving (Solo) was op bezoek bij The General Boys in het George Deulstadion te Hannaās Lust. The General Boys is de semikampioen van de Wanica Sportorganisatie (WSO) die uit Marowijne komt.
Na 12 minuten spelen kwam Jaw Jaw op een 0-1 voorsprong via een goal van Chekil Fonkel. In de 18de minuut kreeg de doelman van The General Boys, Nathan Misiedjan, de rode kaart. Jaw Jaw kwam in de 21ste minuut op 0-2 via een goal Rostelly Dieko. Vlak voor rust scoorde The General Boys via Chirano Apoli de 1-2.
Na de rust scoorde Jaw Jaw nog een keer in de 81ste minuut en wel via Rostelly Dieko (1-3). Aanstaande speelt Jaw Jaw haar tweede wedstrijd en wel thuis tegen AS Highwaystar, die met 3-0 won van FC Leiding. Highwaystar, de kampioen van de Livorno Sportorganisatie (LSO) speelde een rustige partij tegen FC Leiding, de semikampioen van de Nieuwe Generatie Voetbalbond (NGVB). De ruststand was 1-0 via een goal uit een strafschop genomen door Delphinio Clemens.
In de tweede helft scoorde Highwaystar meteen twee treffers. Eerst was het Marinjo Riedewald die de bal direct op de schoen nam (2-0) en daarna good old James Stoard die de 3-0 van maakte. In de andere poule van Regio Midden won Pokigron met 2-1 van FC Leiding 2. Vlak voor rust scoorde Edmund Huur de 1-0 binnen voor Pokigron, de kampioen van de WSO. Meteen na start van de tweede helft was het clubtopscorer Jestin Huur die er 2-0 van maakte voor Pokigron. In de 68ste minuut maakte Xavier Artist, de 2-1 namens FC Leiding 2, de semikampioen van de Solo. In deze poule won zaterdag Livorno (LSO) met 2-1 van Guanini (NGVB).
sun.sr







