Rico Verhoeven won wereldtitelgevecht met pijnlijke knie: ‘Operatie had eerder moeten plaatsvinden’

Rico Verhoeven (35) heeft een succesvolle knieoperatie ondergaan. De kickbokser verdedigde eerder deze maand zijn wereldtitel bij Glory. Volgens Karim Erja, manager van Verhoeven, had de operatie eigenlijk al voor het gevecht moeten plaatsvinden.

,Dat hebben we tijdig aan Glory kenbaar gemaakt”, zegt Erja. ,,Dat was natuurlijk geen fijn bericht voor hen, gezien de belangen rond dit evenement.”

In overleg met medisch specialisten heeft het team rondom Verhoeven besloten om tóch te vechten. ,,De belangen waren simpelweg te groot om direct over te gaan tot opereren met het risico dat Rico het gevecht zou moeten missen. Uiteindelijk heeft Rico zelf de keuze gemaakt om, met intensieve begeleiding, ondanks de pijn te vechten. Gelukkig heeft die keuze goed uitgepakt.”

Verhoeven verdedigde op 7 december voor de twaalfde keer zijn wereldtitel. In het Gelredome versloeg hij Levi Rigters (29). Nu is zijn operatie ‘perfect’ verlopen, zo vertelt de kickbokser op Instagram. Binnen enkele weken zal Verhoeven zijn training weer kunnen oppakken.

Bron: ad.nl

Share article

Latest articles