‘BarƧa en Real Madrid grijpen mis en zien Spaans talent naar Engeland verkassen’

Barcelona en Real Madrid lijken naast de komst van MƔlaga-talent Antonio Cordero te grijpen. Naar verluidt heeft de achttienjarige Spanjaard voor een voorcontract bij Newcastle United gekozen.

Vorig seizoen werd het toen nog zeventienjarige talent voor de leeuwen gegooid bij het noodlijdende MƔlaga. De Spaanse club was gedegradeerd naar het derde niveau en moest jeugdspelers inpassen om de leegloop op te vangen. Cordero maakte een uitstekende indruk in het promotiejaar. Niet voor niets meldde Barcelona zich afgelopen zomer al met een bod van drie miljoen euro bij MƔlaga.

Cordero liet dat aanbod schieten. Hij was zelf gepromoveerd met MÔlaga en wilde niet voor Barcelona B gaan spelen, dat nog altijd op het derde niveau acteerde. Dit seizoen bewees de vleugelspeler ook zijn waarde in de Segunda División met vijf goals en vijf assists. MÔlaga deed verschillende pogingen om zijn deze zomer aflopende contract te verlengen, maar Cordero hapte niet toe.

Gezien zijn aanstaande transfervrije status had ook Real Madrid interesse in het jonge talent. Barcelona werd gezien de goede relatie met zijn zaakwaarnemer Pini Zahavi als favoriet bestempeld, maar diverse bronnen melden nu dat hij voor Newcastle United heeft gekozen. Onder meer Fabrizio Romano en de lokale Engelse mediaĀ The Northern EchoĀ enĀ The ChronicleĀ maken melding van een akkoord. Naar verluidt wordt de krabbel spoedig gezet.

Daarmee troeft Newcastle onder meer Barcelona, Real Madrid en FC Porto af. Cordero is tevens jeugdinternational van Spanje Onder-19.

Spelersprofiel

AntoƱito Cordero


Geboortedatum:

14 november 2006

Leeftijd:18
Geboorteplaats: Jerez de la Frontera
Nationaliteit

Spanje

Lengte:

1,78 m

Huidige club:
MƔlaga
Huidige club:
Malaga II
Nationaal team:
Bron: AD Sport
Foto: Pro Shots

Share article

Latest articles