Aan het tijdperk van Carlo Ancelotti als trainer van Real Madrid komt op korte termijn een einde. De succescoach wordt vanaf medio juni de nieuwe bondscoach van Brazilië.

Dat meldt althans de Engelse krant The Athletic. Volgens het medium heeft de 65-jarige Ancelotti de clubleiding van Real Madrid al op de hoogte gesteld van zijn beslissing om na dit seizoen te vertrekken uit Bernabeu. Ancelotti, die zaterdagavond met Real Madrid de finale van de Copa del Rey verloor van Barcelona, stond sinds 2021 onder contract bij De Koninklijke. Tussen 2013 en 2015 was Ancelotti ook al de eindverantwoordelijke bij Real.
Doet Real Madrid mee aan het WK voor clubs?
Aansluitend op zijn vertrek uit de Spaanse hoofdstad zou Ancelotti dus aan de slag gaan als bondscoach van De Goddelijke Kanaries, waarmee hij dan volgend jaar het WK van 2026 kan gaan afwerken. Als Ancelotti inderdaad in juni vertrekt bij Real, zou hij dus niet meer de leiding hebben tijdens het WK voor clubteams, dat tussen 15 juni en 13 juli voor de eerste keer in de huidige opzet wordt gespeeld.
Bron: Telesport


