De Chiefs hebben nog een van hun sterkhouders weten te behouden. George Karlaftis tekent voor vier seizoenen en 93 miljoen dollar. Het is de tweede Chief die beloond wordt deze maand, nadat Offensive Guard Trey Smith voor bijna hetzelfde ook bij tekende.

De Chiefs en DE George Karlaftis hebben een akkoord gevonden over een nieuw contract van vier jaar en 93 miljoen dollar. Karlaftis heeft zich de laatste jaren weten te ontwikkelen tot een goede speler, die er op grote momenten staat en wordt daarvoor nu beloond met een nieuw contract.
Toen de Chiefs George Karlaftis van Perdue selecteerden met de 30e selectie van de 2022 draft hadden ze alleen gehoopt dat Karlaftis zo goed zou zijn voor ze. In drie seizoenen heeft Karlaftis een sterke indruk achtergelaten, met 24.5 sacks in 49 wedstrijden in het reguliere seizoen. In de play-offs tilt Karlaftis zijn niveau nog hoger. In tien wedstrijden had hij acht sacks onderweg naar drie Super Bowls, waarvan hij er twee won.
De contractverlengingen van Karlaftis en Smith maken de toekomst van de Chiefs nog moeilijker. Ze hadden al de grote contracten van Patrick Mahomes, Travis Kelce en Chris Jones en daar komen deze twee nu bij. Het zet voor de Chiefs nog meer druk op de draft, waar ze goede spelers moeten blijven vinden om een contender te blijven. Zeker met het talentvolle team van de Eagles, is talent overal op het veld nodig.
Bron: Gridiron
Foto: Gridiron


