Door Shravan Dielbandhoesing (online redacteur)
De kaarten zijn geschuld in Groep C. SV Transvaal is niet door de groepsfase van de CFU Club Shield gekomen. Het duel met All Saints United FC eindigde in 0-0. Inzet was de groepswinst. Zowel Transvaal als All United FC was afhankelijk van Weymouth Wales FC, dat tegelijk tegen Wolues FC speelde. Weymouth Wales maakte gehakt van Wolues. Het werd 8-0. De club uit Barbados pakte de groepswinst na de monsterscore op Wolues en gaat door naar de halve finale. Police FC kan met opgeheven hoofd afscheid nemen. Het won dinsdag met 6-1 van SCSA Eagles.

Dinsdag stond een do or die-duel met All Saints United in het Larry Gomes Stadium in Arima (Trinidad en Tobago) op het programma.
Transvaal dacht in de negende minuut op voorsprong te komen, maar het doelpunt van Ronaldinho Lisse werd afgekeurd wegens buitenspel.
Het werd duidelijk dat beide ploegen wilden winnen. Maar aanvallend lukte het niet om de broodnodige doelpunten te maken.
Transvaal-doelman Paolo Sousa Santos wist tijdens dit toernooi zijn doel schoon te houden.


