Enkele dagen na Visma-Lease a Bike is er een nieuw slachtoffer: 20 (!) fietsen Team TotalEnergies gestolen

Enkele dagen nadat Visma-Lease a Bike het meemaakte in de Vuelta, is het opnieuw raak bij Team TotalEnergies. Afgelopen nacht werden er twintig wedstrijdfietsen van de Franse formatie gestolen in de Ronde van Poitou-Charentes en Nouvelle-Aquitaine.

Team TotalEnergies maakte donderdag bekend dat liefst twintig fietsen zijn gestolen. Desondanks zal het team later op de dag aan de start staan van de derde etappe – een individuele tijdrit – in de Ronde van Poitou-Charentes en Nouvelle-Aquitaine. De Franse rittenkoers eindigt vrijdag.

Het nieuws van de gestolen fietsen bij TotalEnergies komt er enkele dagen nadat Visma-Lease a Bike slachtoffer werd van fietsendiefstal in de Ronde van Spanje. Achttien Cervelo’s werden gestolen uit de truck van de Nederlandse wielerploeg. De totale waarde van de fietsen wordt geschat rond de 250.000 euro.

Bon: Telegraaf

Foto: Getty Images

Share article

Latest articles