In de Eredivisie werd er dit weekend volop gestreden om de punten. FC Groningen boekte in eigen huis een overtuigende 2-0 overwinning op Telstar en blijft zo stevig meedoen in de subtop. NAC Breda zorgde voor spektakel door met 2-1 te winnen van Heracles, terwijl Fortuna Sittard nipt de drie punten in Limburg hield. Excelsior mocht eveneens juichen na een knappe uitzege in Volendam.

FC Volendam beleefde een moeilijke avond tegen Excelsior. De Rotterdammers pakten een belangrijke 1-2 overwinning en keerden zo met drie punten huiswaarts.
In Groningen had de thuisploeg weinig moeite met Telstar. Met een solide 2-0 zege bevestigde FC Groningen zijn sterke vorm en gaf het de bezoekers nauwelijks ruimte om gevaarlijk te worden.
Fortuna Sittard wist met het kleinste verschil te winnen van FC Utrecht. Een vroege treffer bleek genoeg voor een 1-0 zege en zorgde voor feest bij de Limburgse fans.
NAC Breda pakte in eigen stadion een zwaarbevochten 2-1 overwinning op Heracles. Dankzij die driepunter klimt de ploeg verder richting de middenmoot.


