KANSAS CITY, Mo. — Slechts enkele dagen na zijn meest beschamende moment van het seizoen, ging Chiefs pass rusher Chris Jones in op de vraag waarom hij niet zijn volledige inzet gaf bij de winnende touchdown van de Jaguars . Ook zei hij dat zijn accounts op sociale media niet waren gedeactiveerd om kritiek te voorkomen.

Met nog 30 seconden te gaan maandag en de Jaguars op de 1-yardlijn met vier punten achterstand, struikelde quarterback Trevor Lawrence onder het middenveld, maar wist zich op te richten en over de doellijn te sprinten voor de winnende score. Jones, die de verdedigingslinie van de Chiefs aanvoerde met 48 snaps, bekeek het tafereel vanaf het middenveld en deed geen noemenswaardige moeite om Lawrence te achtervolgen en te tackelen.
“Het is een leermoment voor me, een beetje tegenslag”, zei Jones donderdag. “Ik kan me niet voorstellen dat het stuk al voorbij is. Het is een leerzame les. Ik dacht dat het voorbij was. Ik dacht dat we hem onder controle hadden, dus ik stopte even en stond op het punt om te vieren. Toen besefte ik dat hij niet onder controle was.”
Jones zei dat het in de toekomst beter zal gaan en dat een dergelijk incident “niet meer zal gebeuren.”
Hij vertelde ook dat hij zijn X- en Instagram-accounts had gedeactiveerd vóór de wedstrijd van maandag, het tegenovergestelde van wat de meeste fans dachten na de nederlaag.
“Ik heb een citaat van Drake gepost: ‘Ik zie je in de zomer van 2026′”, zei Jones. “Ik loop nooit weg voor constructieve kritiek. Ik ben nooit zo iemand geweest. Ik heb er altijd direct op gereageerd. Je kunt veel leren van kritiek. Het is als brandstof, als benzine, voor mij persoonlijk.
“Ik denk dat mensen me rechtstreeks op sociale media wilden aanspreken, en ze zagen dat het niet actief was. Ze dachten dat ik het had verwijderd vanwege [mijn optreden], maar het was een paar dagen eerder verwijderd.”
Next for the Chiefs is another prime-time showdown, this time Sunday night against the Detroit Lions. Jones understands he will need an elite performance for the Chiefs’ defense to slow down the NFL’s top-scoring offense led by quarterback Jared Goff and running backs Jahmyr Gibbs and David Montgomery.
“I’ve been focused on the Lions since [Monday’s] game,” Jones said. “You can’t hold your head [down] on one play or one game. You learn from it, you take notes, and you keep pushing.”
Bron: ESPN
Foto: Getty Images


