Al-Nassr ligt uit de Kingās Cup in Saoedi-ArabiĆ«, zelfs een peptalk van Cristiano Ronaldo tegen zichzelf in de slotseconden kon daar geen verandering inbrengen.
Dat betekende uitschakeling in het bekertoernooi. Hierdoor moet de voormalig sterspeler van onder meer Manchester United en Real Madrid nog langer wachten op een serieuze prijs in Saoedi-Arabiƫ.
Karim Benzema, oud-ploeggenoot van RonaldoĀ bij Real, opende de score, waarna Angelo Gabriel na een half uur gelijk maakte. Al-Ittihad kwam nog voor rust op voorsprong dankzij Houssem Aouar: 2-1.
In de tweede helft speelde de ploeg van Ronaldo met een man meer nadat Ahmed Al Julaydan van het veld was gestuurd. Al-Nassr kon het veldoverwicht niet omzetten in de gelijkmaker.
Ook Ronaldo faalde dus in de slotfase ondanks zijn eigen peptalk. De vraag blijft: wat zei Ronaldo tegen zichzelf vlak voor zijn mislukte vrije trap?
Bron: Telegraaf
Foto: Getty Images



