Birmingham–Â Xavi Simons heeft Tottenham Hotspur aan een thuiszege op Brentford geholpen (2-0). De Oranje-international kreeg na een kleine maand weer een basisplaats van trainer Thomas Frank en beloonde het vertrouwen met zijn eerste Premier League-doelpunt.
Ook was hij de aangever bij de openingstreffer van Richarlison. Bij de 2-0 onderschepte Simons de bal op eigen helft, waarna hij vrij kon doorlopen en de bal binnenschoof. Verdediger Micky van de Ven hield ’de nul’ met de nieuwe nummer 8 van de Premier League, Sepp van den Berg speelde vanaf de aftrap bij Brentford.
Manchester City verkleinde het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg op eigen veld het sterk aan het seizoen begonnen Sunderland met 3-0. Daardoor verdringt City Aston Villa, dat eerder op zaterdag met 2-1 won van Arsenal, weer naar de derde plaats.
Bron: Telegraaf
Foto: ANP/HH



