Georginio Wijnaldum dient Al-Nassr van Cristiano Ronaldo met twee goals, waaronder beauty, eerste schade toe

Cristiano Ronaldo en Al-Nassr waren dit seizoen nog foutloos in de Saudi Pro League. Maar Georginio Wijnaldum heeft hoogstpersoonlijk voor een einde van die reeks gezorgd met twee goals (2-2).

Vooral de eerste goal was er een om in te lijsten voor de Nederlandse middenvelder van Al-Ettifaq, die bezig is aan een geweldige reeks met wedstrijden waarin hij het doel treft. Deze openingstreffer behoort zeker tot de mooiste in die reeks. Met een fraaie trap vond Wijnaldum de verre bovenhoek.

Al-Nassr kwam op voorsprong via Joao Felix en een goal via de rug van Ronaldo – die zo weer een stapje dichter bij de magische grens 1000 treffers kwam. Maar de magische honderdprocentscore van de koploper in Saoedi-Arabië bleef niet staan. Tien minuten voor tijd maakte Wijnaldum zijn tweede van de avond, waardoor Al-Nassr nu 31 punten heeft na 11 duels. Al-Hilal kan via een inhaalduel de achterstand verkleinen tot 2 punten.

Al-Ettifaq staat achtste met zestien punten.

Bron: Telegraaf

Share article

Latest articles