Bulls met de hakken over de sloot

Chicago Bulls heeft op bezoek bij Indiana Pacers een uiteindelijk zwaarbevochten 92-90 zege geboekt in de NBA.

Een spannende slotfase leek uitgesloten toen de gasten tegen het einde van het derde kwart op een voorsprong van maar liefst 21 punten kwamen. De Bulls wisten het gapende gat echter gestaag te dichten en met nog zes minuten op de klok zelfs het initiatief over te nemen.

Dankzij een driepunter van Jimmy Butler, topscorer in het duel met 27 punten, gingen de Bulls er toch nog met de buit vandoor. Pacers-guard C.J. Watson dacht het tij nog te kunnen keren, maar hij miste in de zoemer.

Orlando bederft rentree Bosh

Dat overkwam ook Dwayne Wade van Miami Heat in het duel met Orlando Magic. Victor Oladipo mocht zich daardoor matchwinner noemen met een score en een rake vrije worp in de laatste minuut, waardoor de bezoekers met 102-101 zegevierden.

Daarmee bedierf Orlando de rentree van Chris Bosh, die wegens een kuitblessure acht wedstrijden aan de kant had gestaan.

Uitslagen 29 december

THUIS UIT UITSLAG
Charlotte Hornets Milwaukee Bucks 94 – 104
Indiana Pacers Chicago Bulls 90 – 92
Brooklyn Nets Sacramento Kings 107 – 99
Miami Heat Orlando Magic 101 – 102
Houston Rockets Washington Wizards 103 – 104
Los Angeles Clippers Utah Jazz 101 – 97

nos.nl

Share article

Latest articles