Doncic beslist thriller tegen Nuggets in slotseconde van overtime

Luka Doncic is dit seizoen de man in vorm bij Los Angeles Lakers en dat liet de Sloveen zaterdagnacht weer zien tegen Denver Nuggets. De Lakers-ster bezorgde zijn ploeg, met minder dan een seconde op de klok in overtime, een spectaculaire 127-125 overwinning op Nikola Jokic en co.

De Lakers leken de wedstrijd in reguliere speeltijd te verliezen, maar Austin Reaves bracht redding. Met nog 5,2 seconden op de klok en een achterstand van drie punten benutte hij eerst zijn eerste vrije worp. Daarna miste hij zijn tweede poging opzettelijk, pakte zelf de rebound en scoorde een met nog 1,9 seconde te gaan om overtime af te dwingen.

In overtime bleef het spannend tot het laatste moment. Doncic creëerde net genoeg ruimte om naar achter te springen en schoot raak met een zogeheten fall-away jumper. De Sloveen was goed voor een triple-double: 30 punten, 13 assists en 11 rebounds, terwijl Reaves topscorer van de wedstrijd werd met 32 punten.

Voor Denver noteerde Jokic 24 punten, 16 rebounds en 14 assists, wat alweer zijn 27ste triple-double van het seizoen betekende. Aaron Gordon leidde de Nuggets met 27 punten, maar het bleek net niet genoeg voor de zege.

De Lakers staan derde in de Western Conference, de Nuggets staan met een zesde plek nog net op het randje van de play-offplaatsen.

Bron: ESPN.nl

Share article

Latest articles