Door Shravan Dielbandhoesing (online redacteur)
Foto’s: QN Sports
Op zaterdag 21 maart 2026 is een deel van het mediateam van QN Sports, onder leiding van Quaraisy Nagessersing (senior sportjournalist), vanaf Paramaribo vertrokken naar Miami. Vanaf Miami gaat het mediateam naar Mexico-Stad. Via de Mexicaanse hoofdstad wordt er doorgereisd naar Monterrey. De commentatoren en analisten John Bergwijn en Glenn van Straatum zullen tevens namens QN Sports in Mexico van de partij zijn. Quaraisy Nagessersing en John Bergwijn zijn al vooruit gereisd. Glenn van Straatum komt uit San Francisco, om zich aan te sluiten bij het team van QN Sports. QN Sports is bij de intercontinentale barrages aanwezig om alle verrichtingen van onze nationale voetbalselectie te volgen voor de Surinaamse gemeenschap.
Ivan Summerville en John Bergwijn waren voor QN Sport present in Panama. De WK-kwalificatiewedstrijd tussen Panama en Suriname eindigde in een 1-1 gelijkspel.
Summerville en Glenn van Straatum waren aanwezig in Guatemala. Suriname ging in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd met 3-1 onderuit tegen Guatemala.
De afgelopen vier jaar is QN Sports altijd meegereisd met Natio. Voor het eerst in vier jaar wordt deze missie geleid door Quaraisy Nagessersing. De vorige missies werden geleid door Katiuscia Sanches, met productieteams en cameramannen.
Met interviews, reportages en uitgebreide voor- en nabeschouwingen, wil QN Sports bijdragen aan goede informatievoorziening. De verrichtingen van onze nationale selectie zijn bij QN Sports te volgen via het sportkanaal, social media en op de website. Het is de bedoeling dat 2 tot 3 topsportproducties worden gemaakt door QN Sport vanuit Monterrey. QN Sports geeft elke dag updates waar nodig via alle platforms.







