Max Verstappen maakt er familietrip van in Miami; Red Bull Racing sluit miljoenendeal met Adidas

MIAMI- Zoals verwacht heeft Max Verstappen in Miami nog geen uitsluitsel gegeven over zijn toekomst in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen herhaalde nog maar eens dat hij hoopt op grotere reglementswijzigingen richting volgend jaar.

Autosportfederatie FIA kondigde onlangs veranderingen aan wat betreft het energieverbruik, vooral gericht op de veiligheid van de Formule 1-coureurs en het verbeteren van de kwalificatiesessies.

Alle coureurs werden donderdag in Miami logischerwijs gevraagd naar die veranderingen. Zo ook Verstappen, die openlijk twijfelt over zijn toekomst in de koningsklasse. „Het gaat om kleine aanpassingen, ik hoop dat we volgend jaar echt grote veranderingen kunnen doorvoeren”, aldus de Nederlandse coureur van Red Bull Racing, die wel blij is dat coureurs meer om hun mening wordt gevraagd.

„Hopelijk is dit een startpunt richting de toekomst. Ook als ik hierBron: Telegraaf.nl dan niet meer rondrijd, hoop ik dat coureurs dan meer inspraak hebben richting de leiding van de sport.”

Verstappen maakt er deze week in Miami een familietrip van. Vriendin Kelly is meegereisd naar Florida, net als zijn moeder Sophie en zijn zusje Victoria mét haar twee zoons.


Tegelijkertijd heeft zijn team Red Bull een grote deal gesloten met kledingmerk Adidas. Het gaat om een deal – die eerder al uitlekte in Duitsland – van zeker 25 miljoen euro per jaar, net als de overeenkomsten die Adidas eerder al heeft gesloten met Mercedes en Audi.

Bron: Telegraaf.nl

Share article

Latest articles