Williams door ondanks enorme foutenlast

Serena Williams heeft zich bij het WTA-toernooi in Indian Wells geplaatst voor de laatste acht. Ondanks een enorme foutenlast. De als eerste Amerikaanse versloeg haar landgenote Sloane Stephens met 6-7 (3), 6-2, 6-2.

Williams speelde een rommelige wedstrijd in de hitte van de Californische woestijn (32 graden Celsius). Ze sloeg 13 aces en 31 winners, maar ook 9 dubbele fouten en 52 onnodige fouten.

Stephens baarde opzien door in de eerste set een 3-1 achterstand ongedaan te maken en de tiebreak te winnen. Vervolgens reeg zij ook de fouten aaneen: in totaal sloeg ze er 32.

Terug van weggeweest

Williams keerde deze week terug in Indian Wells na een absentie van veertien jaar. In 2001 deed ze het toernooi in de ban toen ze als tiener in de door haar gewonnen finale tegen Kim Clijsters uitgejouwd werd. Haar eigen publiek zou haar zelfs met racistische uitlatingen bejegend hebben.

nos.nl

Share article

Latest articles