Manchester City is druk bezig met de komst van Roberto Firmino en Kevin De Bruyne, maar kijkt naar nog meer spelers uit de Bundesliga.De afgetreden Engelse kampioen schijnt ook te willen proberen om Arjen Robben weg te halen bij Bayern MĂĽnchen. De 31-jarige Nederlander werd ook al eens in verband gebracht met Manchester United en nu wil City hem dus ook hebben. Robben speelde in Engeland al eens voor Chelsea.
Real Madrid neemt Marco Asensio na dit seizoen over van Real Mallorca, maar de middenvelder moet zijn debuut voor de grootmacht waarschijnlijk uitstellen. De negentienjarige Spanjaard staat op de nominatie om te worden verhuurd aan Real Betis, dat eerste staat in de Segunda DivisiĂłn en na de zomer mogelijk dus weer op het hoogste niveau speelt. Asensio scoorde dit seizoen zes keer voor Mallorca.
De kans dat Mattia Destro ook komend seizoen bij AC Milan speelt, is klein. De spits wordt door AS Roma verhuurd, maar de Romeinen hebben geen zin om Destro nog een jaar op huurbasis weg te sturen. Men wil cashen en Milan heeft een optie tot koop voor zestien miljoen euro. Dat vinden i Rossoneri wat te gortig, waardoor Destro mogelijk naar Sampdoria verhuist.
Kevin-Prince Boateng hoeft niet lang te treuren, na zijn ontslag op staande voet bij Schalke 04. De middenvelder uit Ghana hoeft althans niet bang te zijn dat hij zonder club komt te zitten, want hij kan terugkeren in de Serie A. Lazio ziet de komst van de ex-AC Milan-speler wel zitten en zou al bezig zijn met een contractvoorstel. Maandag kreeg Boateng te horen dat er voor hem en Sidney Sam geen plaats meer is bij Schalke.
Luiz Adriano wil best bij Shakhtar Donetsk blijven. De 28-jarige aanvaller, die dit seizoen negen keer scoorde in de Champions League, schijnt bij onder meer AS Roma serieus in beeld te zijn als versterking voor komend seizoen. “Maar ik zou het niet erg vinden om te blijven, mijn familie is hier ook gelukkig. Maar ik kan niets met zekerheid zeggen over de toekomst, niemand weet wat er kan gebeuren”, zegt de Braziliaan.


