De transfer van David de Gea naar Real Madrid lijkt op de slotdag van de transfermarkt toch nog rond te komen. De doelman wil weg bij het Manchester United van Louis van Gaal en krijgt zijn zin.
De Spaanse krant Marca, doorgaans goed ingevoerd als het gaat om zaken rond Real, meldde maandag dat komst van de doelman nagenoeg rond is. Naar verluidt ontvangt Manchester United een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen euro voor De Gea.
Keylor Navas
Volgens Marca zou in de transfer bedongen zijn dat Keylor Navas de omgekeerde weg volgt. De Costa Ricaan zou dan bij Manchester de strijd aan moeten gaan met Sergio Romero om eerste keeper te worden. Van Gaal haalde eerder deze zomer de Argentijnse oud-doelman van AZ op bij Sampdoria.
De geruchten over De Gea gaan al maanden, maar de twee topclubs konden lange tijd geen akkoord bereiken over de transfersom. Het leidde er wel toe dat de doelman nog geen minuut speelde in officiële wedstrijden. VolgensVan Gaal had hij de keeper niet nodig als hij niet met zijn hoofd bij de wedstrijd kon zijn. De Gea had nog één jaar een contract bij United.


