Een slapeloze nacht moet het vast geweest zijn voor de spelers van FC Internacional en de technische staf geweest zijn. In de topper gisteravond tegen Styx The KG leek het er lang op dat de koploper tegen een pakslaag aan zou lopen; met nog 10 minuten te spelen stond het liefst 4 Â – 1 voor Internacional dankzij 1 doelpunt van Romano Holtuin en liefst 3 van de uitblinkende Germain van Dijck. Styx had nog eerst de score in deze wedstrijd geopend namens Gregory Rigters.
De comeback van Styx werd ingeluid met een blunder van Christopher Hall, waar Johannes Dankoi super alert op reageerde en de 2 – 4 binnenschoot. De 3 – 4 van Gregory Rigters volgde niet veel later middels een niet al te gevaarlijk ogend schot die toch Claidel Kohinor verraste. Styx nam de wedstrijd geheel over en Furgell Pinas maakte al gauw de gelijkmaker uit een counter. Zaken werden nog erger voor de groenwitte formatie, want knullig spel leed tot een indirecte vrije trap net voor het doel. Stefano Rijssel was zeer koelbloedig en poeierde de 5 – 4 in.
In de slotfase zou Styx stand houden en van Dijck keek ook nog tegen een 2de gele kaart aan. Als gevolg hiervan zal hij sowieso de aanstaande wedstrijd tegen The Lions aan zich voorbij zien gaan.


