Het is deze week weer tijd voor ouderwets bekervoetbal. Na zes competitiewedstrijden stromen nu ook de profteams in. Diverse eredivisieclubs spelen direct tegen elkaar.
PSV
De wedstrijd tussen PSV en Cambuur Leeuwarden is dinsdag de meest in het oog springende partij. Onlangs wonnen de Eindhovenaren in Friesland nog met 6-0.
FC Groningen
Woensdag komt bekerhouder FC Groningen in actie. In de eigen Euroborg ontvangt de ploeg van trainer Erwin van de Looi het dolende FC Twente. Ajax krijgt het in de eredivisie nog puntloze De Graafschap op bezoek.
De tweede ronde wordt donderdag afgesloten door een treffen tussen Feyenoord en PEC Zwolle. Eind augustus werkten de amateurclubs al een eerste ronde af.
Engeland
In Engeland staat de derde ronde van de Capital One Cup op het programma. Dick Advocaat speelt in eigen stadion met Sunderland tegen Manchester City. Andere partijen met Nederlanders zijn Manchester United – Ipswich Town, Newcastle United – Sheffield Wednesday en Milton Keynes Dons – Southampton.
In Frankrijk, Duitsland, Spanje en Italië worden volledige midweekse competitierondes afgewerkt.
Telesport


