In de Wandelgangen 6 -10 -2015

De strijd om Ilkay Gündogan schijnt na de jaarwisseling helemaal los te barsten. De middenvelder van Borussia Dortmund en het Duits elftal wordt al tijden in verband gebracht met verschillende topclubs, maar van een transfer is het nog altijd niet gekomen. Er wordt evenwel beweerd dat Juventus en Barcelona allebei gaan proberen om de controleur in januari in te lijven; de Catalanen zouden een streepje voor hebben.

Er lijkt voor Álvaro Arbeloa opnieuw een vertrek bij Real Madrid aanstaande, dat ditmaal definitief zal zijn. De vleugelverdediger verliet de Koninklijke in 2006 ook al, maar keerde via Deportivo La Coruña en Liverpool drie jaar later terug in het Santiago Bernabéu. De 32-jarige rechtsback heeft echter geen toekomst meer onder trainer Rafael Benítez en waarschijnlijk wordt Arbeloa tijdens de winterse transfermarkt verkocht.

Het is Barcelona menens als het om Philippe Coutinho gaat. De Champions League-houder is in de afgelopen weken al een paar keer met de sterspeler van Liverpool in verband gebracht en nu wordt er gesproken over een bod: Barcelona zou in januari dertig miljoen euro willen betalen voor de goede vriend van Neymar. De Catalanen haalden eerder al Javier Mascherano en Luis Suárez weg bij Liverpool.

AS Roma-trainer Rudi Garcia is voorlopig nog niet bezig met zijn toekomst. De coach ligt onder vuur bij i Giallorossi, maar benadrukt dat hij nog het vertrouwen van voorzitter James Pallotta voelt. “Ik praat veel met hem. Of ik spijt heb dat ik bij Roma ben gebleven? Geen moment. Bovendien is het nog veel te vroeg om het over mijn situatie te hebben. Ik ben alleen bezig met de eerstvolgende wedstrijd”, maakt Garcia duidelijk.

Na een paar maanden weet Chelsea genoeg: Radamel Falcao is niet meer de Falcao die hij was voor zijn blessure. Vorig seizoen flopte el Tigre bij Manchester United en dit voetbaljaar is het ook een dramatisch geval bij Chelsea. In Londen heeft de technische staf in overleg met de clubleiding al besloten dat er voor Falcao geen vaste verbintenis in zit. Zijn optie tot koop gaat niet gelicht worden.

 

Share article

Latest articles