De Super Clasico van Zuid Amerika

In het  Estadio Monumental  Antonio  Vespucio  Liberti in de stad Buenos Aires wordt op donderdag 12 november 2015 de WK kwalificatie voetbalwedstrijd gespeeld tussen de aartsrivalen van Zuid Amerika : Argentinie en Brazillie.

Deze wedstrijd begint om 21.00 pm en zal live uitgezonden worden via SCCN TV kanaal 17.1 en zal naar verwachting de topper moeten worden voor 2015.
Argentinie heeft ook hun tweede wedstrijd in dit verband niet weten te winnen. Zij speelden onlangs gelijk tegen Paraguay 0 – 0 .

De grote vraag is als het elftal van Argentinie zonder hun wonder kindje Messi het zal kunnen om de goddelijke kanaries te verslaan . En ook de geblesseerde Sergio Aguero ( Manchester City ) zal niet optijd hersteld zijn om deel uitmaken van  deze zeer belangrijke ontmoeting . Wat wel voor de argentijnen als muziek in de oren klinkt , is de oproeping van de spits Gonzalo Higuain door Bondscoach Gerrardo Martino en hopen ze op fantastisch voetbal van Carlos Tevez.

Daartentegen hebben de brazilianen heel veel aan spelers als Neymar die momenteel schitterd binnen FC Barcelona en Willian ( Chelsea FC )  die de afgelopen wedstrijd tegen Venezuela wel  2 doelpunten wist te scoren. De geblesseerde Marcelo ( Real Madrid ) zal afwezig zijn en geen rol van betekenis hebben tijdens deze super clasico.
Bondscoach Dunga zegt zeer optimistisch en rustig te zijn. Rekening houden met Argentinie moet je altijd ………. maar Brazilie onderschatten moet je nooit : aldus Dunga in een interview.

Door : Katiuscia Sanches

Share article

Latest articles