Chelsea aast op Nainggolan

Als het aan Antonio Conte ligt, speelt AS Roma-middenvelder Radja Nainggolan komend seizoen op Stamford Bridge. Geheimzinnig doet ’Ninja’, zoals hij in Italië wordt genoemd, niet over de toenaderingspogingen van Conte. “Hij is bezig om me naar Chelsea te lokken. Eerder had hij me al graag bij Juventus gehad. Ik heb een keer goed met hem gesproken en hij is een interessant persoon”, aldus Nainggolan over de opvolger van Guus Hiddink in Londen.

“Ik heb een keer goed met hem gesproken en hij is een interessant persoon”, aldus de Rode Duivel, die zich momenteel met België in Bordeaux voorbereidt op de EK-start. Nainggolan biechtte eerder al op dat Eden Hazard en Thibaut Courtois op hem hadden ingepraat om voor Chelsea te kiezen.

Dat is desondanks geen uitgemaakte zaak, wat Koning Radja betreft. “Ik zeg steeds: twaalf jaar Italië laat ik niet zomaar achter. Of het moet zijn voor iets dat op alle vlakken beter is. Je zou kunnen zeggen: waarom alles opgeven wat je hebt opgebouwd en te riskeren dat je daar gaat mislukken?”

Nainggolan (28) is de meest kleurrijke van alle Rode Duivels. De AS Roma-speler heeft een extravagant uiterlijk met zijn geblondeerde hanenkam en opvallende tatoeages. Als powerhouse op het middenveld speelt de zoon van een Indonesische vader en een Antwerpse moeder een hoofdrol in de EK-plannen van de Belgische bondscoach Marc Wilmots.

Telesport

Share article

Latest articles